Jaké sérum si vyberete vy?

Krásné řasy, husté obočí a silné vlasy nejsou jen otázkou vzhledu, ale i péče o ně. RevitaLash® Advanced přináší revoluční řešení pro všechny, kteří touží po krásném vzhledu a zároveň péči o své řasy, obočí a vlasy.

Už máte svého favorita? 

Bannery WEB (11)

1. RevitaLash® Advanced pro krásné řasy

RevitaLash® Advanced je špičkové sérum na řasy vyvinuté očním lékařem, které využívá komplex BioPeptin®. Tato unikátní formule nejenže pomáhá řasy vyživovat, posilovat a zjemňovat, ale také je chrání před lámáním. Toto průlomové složení přináší možnost získat zdravější a nejkrásnější řasy.  

2. RevitaLash® Advanced Sensitive 

Máte citlivé oči? Jsou snadno podrážděné? Možná jste v minulosti vyzkoušeli sérum na řasy a zaznamenali jste zarudnutí nebo podráždění očního okolí, takže jste výrobek přestali používat. RevitaLash® Advanced Sensitive je tu pro vás, s novým složením navrženým speciálně pro citlivé oči, minimalizující podráždění. Zajistí vám krásné řasy bez nepříjemných reakcí. 

Bannery WEB (9)

3. RevitaBrow® Advanced 

Pro všechny, kteří bojují s řídkým a nevýrazným obočím, je RevitaLash® Advanced pro obočí tou správnou volbou. Obočí je klíčovým prvkem krásné tváře, a RevitaBrow® Advanced to chápe. Sérum na obočí využívá sílu peptidů a bylinných látek k posílení a zlepšení vzhledu obočí. Vyhrálo prestižní ocenění New Beauty Choice Award, což svědčí o jeho vynikající účinnosti. 

Bannery WEB (10)

4. Volume Enhancing Foam 

Máte problémy se slabými, poškozenými nebo lámajícími se vlasy? Pak je pro vás sérum Volume Enhancing Foam tou správnou volbou. Je navržené k posílení vlasů a je vhodné pro muže i ženy. Vysoký obsah aminokyselin, peptidů a vitamínů zlepší vzhled jemných, řídnoucích a slabých vlasů. 


 

Co mají tyto produkty společného? Kromě toho, že přinášejí neuvěřitelné výsledky milionům lidí po celém světě, všechny obsahují BioPeptin Complex® - naši patentovanou technologii zahrnující peptidy, biotin, lipidy a extrakt ze zeleného čaje bohatý na panthenol, který pomáhá vyživovat, posilovat a zjemňovat řasy, obočí a vlasy a zároveň je chrání před lámáním. Tak co? Vybrali jste si svého favorita?