Ověření pravostiVážení zákazníci,

naše firma se neustále snaží bojovat proti prodeji nepravých produktů naší kosmetiky na tzv. "černém trhu". Mezi naše priority patří v první řadě bezpečnost našich produktů, dodržování předpisů a spokojenost našich zákazníků. Bezpečné složení však můžeme garantovat pouze u originálních produktů.

V posledních měsících se bohužel objevují neautorizované webové stránky, které prodávají kosmetické produkty, které vypadají jako produkty RevitaLash Cosmetics. V dnešním moderním světě bohužel není tak těžké zfalšovat logo nebo autorizační pečeť, které mohou snadno oklamat nic netušícího zákazníka.

Některé tyto produkty poznáme snadno, nejsou například zabalené do ochranné fólie, nemají originální obal nebo jim např. chybí autorizační kód. Upozorňujeme, že tyto produkty mohou být padělané, nebo s nimi mohlo být nějakým způsobem manipulováno.

Jediným způsobem, jakým zabránit nákupu padělaných nebo poškozených produktů online, je nakupovat produkty RevitaLash přímo od společnosti RevitaLash Česká republika (Devini, s.r.o.), která je oficiálním distributorem této kosmetiky v České a Slovenské republice, nebo nakupovat produkty od našich partnerů, které naleznete v seznamu níže.

Ačkoli se snažíme omezit prodej neautorizovaných produktů, řešení této situace bohužel není jednoduché. Prodejci zřídka používají svá skutečná jména, mohou měnit názvy svých webů nebo adres URL. Buďte prosím opatrní, pokud se snažíte nakoupit naše produkty online. Pokud zakoupíte produkt, u kterého si nejste jisti jeho pravostí, kontaktujte nás a my jej prověříme. Pokud zakoupíte produkt, který byl poškozen nebo není v původním obalu, sdělte nám prosím podrobnosti o Vašem nákupu, abychom mohli situaci nadále řešit s výrobcem. Tímto způsobem nám můžete pomoci v boji proti padělaným produktům a neautorizovaným webovým stránkám v zájmu všech spotřebitelů.

Níže naleznete seznam našich partnerů prodávajících kosmetiku RevitaLash Cosmetics, u kterých garantujeme pravost výrobku a jeho bezpečnost.


DISTRIBUCE PRO ČR & SR:

Devini, s.r.o.


NAŠE E-SHOPY:

www.devini.cz

www.revitalash.cz


NAŠI PARTNEŘI

www.alza.cz

www.notino.cz

www.parfemy-elnino.cz


KOSMETICKÁ STUDIA - ČR


PRAHA

Beauty Studio Millene, Praha 5
Olivie Homolová, Praha
BcD Clinic, Praha
Studio Payot, Praha 10
Salon Pro Tebe, Praha 3
Miroslava Velkoborská, Praha 3
Karolína Holečková, Praha
Dolce Diva, Praha 5
Image Studio, Praha
MM Beauty, Marie Mandelíková, Praha
Salon Klasika, Praha 3

STŘEDOČESKÝ KRAJ

Kosmetika Příbram - Šárka Kožíšková, Příbram
Salon Ego, Příbram

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Zora Cosmetics, Brno
Kosmetika Brno, Brno
Kosmetika Adriana Vystrčilová, Veselí nad Moravou
Renata Schneiderová, Brno
Kosmetika Kozarová, Brno

OLOMOUCKÝ KRAJ

JJ Salon, Bohuňovice
Dotek Krásy, Jeseník

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Leona Brňáková, Bruntál
Salon 7. nebe, Ostrava
Agentura Krásnější, Ostrava - Poruba
Studio Arabesque, Ostrava

PARDUBICKÝ KRAJ

Kosmetika Synková, Pardubice
L centrum Pardubice

LIBERECKÝ KRAJ

Lenka Jará, Liberec
Salon Klasika, Liberec

ÚSTECKÝ KRAJ

Studio Radka, Žatec