We are feel good inc.

Bannery WEB (35)

Dopřejte si luxusní opalovací kosmetiku navrženou v Austrálii! Věříme, že život je především o tom, abyste se cítili dobře. Výrobky We Are Feel Good Inc. jsou vyrobeny v Austrálii a pečlivě testovány, aby obstály i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Naše výrobky neobsahují parabeny, oxybenzon, octinoxát ani PABA. Naším cílem bylo vytvořit produkt, který nejen hydratuje a vyživuje vaši pokožku, ale také zajišťuje její ochranu před slunečním zářením. Proto jsme do našich produktů přidali složky, které si vaše pokožka zamiluje. 

Nejprodávanější

11 položek celkem

 

Grey Minimalist Fashion Collection Banner Landscape (3)

 

Říká se, že nejlepší nápady se rodí z nutnosti, a když skupina šesti milovníků dobrodružství a outdooru začala snít o opalovacím krému, ve kterém by se mohli "cítit dobře", rozhodli se vzít věci do vlastních rukou. U táboráku na rodinném výletě za surfováním se skupina přátel, včetně lékaře, stavaře a profesionálního surfaře, rozhodla přestat snít a začít dělat. Po letech zkoumání, vývoje, zdokonalování a testování byla konečně založena společnost We Are Feel Good Inc.

Co je v láhvi?

Většina z nás se bezstarostně natírá opalovacím krémem a nikdy se nepozastaví nad tím, co je ve složení. Chceme vám poodhalit roušku a prozradit vám naše největší tajemství složení.

Výrobky We Are Feel Good Inc. jsou vyrobeny v Austrálii a pečlivě testovány, aby obstály i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Naše výrobky neobsahují parabeny, oxybenzon, octinoxát ani PABA. Naším cílem bylo vytvořit produkt, který nejen hydratuje a vyživuje vaši pokožku, ale také zajišťuje její ochranu před slunečním zářením. Naše opalovací krémy na tělo jsou obohaceny o vitamin E a aloe vera, které jsme vybrali pro jejich antioxidační, hydratační a vyživující vlastnosti.

Grey Minimalist Fashion Collection Banner Landscape (5)