We are feel good inc.

Bannery WEB (35)

Dopřejte si luxusní opalovací kosmetiku navrženou v Austrálii! Věříme, že život je především o tom, abyste se cítili dobře. Výrobky We Are Feel Good Inc. jsou vyrobeny v Austrálii a pečlivě testovány, aby obstály i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Naše výrobky neobsahují parabeny, oxybenzon, octinoxát ani PABA. Naším cílem bylo vytvořit produkt, který nejen hydratuje a vyživuje vaši pokožku, ale také zajišťuje její ochranu před slunečním zářením. Proto jsme do našich produktů přidali složky, které si vaše pokožka zamiluje. 

Nejprodávanější

6 položek celkem

 

Grey Minimalist Fashion Collection Banner Landscape (3)

 

Říká se, že nejlepší nápady se rodí z nutnosti, a když skupina šesti milovníků dobrodružství a outdooru začala snít o opalovacím krému, ve kterém by se mohli "cítit dobře", rozhodli se vzít věci do vlastních rukou. U táboráku na rodinném výletě za surfováním se skupina přátel, včetně lékaře, stavaře a profesionálního surfaře, rozhodla přestat snít a začít dělat. Po letech zkoumání, vývoje, zdokonalování a testování byla konečně založena společnost We Are Feel Good Inc.

Co je v láhvi?

Většina z nás se bezstarostně natírá opalovacím krémem a nikdy se nepozastaví nad tím, co je ve složení. Chceme vám poodhalit roušku a prozradit vám naše největší tajemství složení.

Výrobky We Are Feel Good Inc. jsou vyrobeny v Austrálii a pečlivě testovány, aby obstály i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Naše výrobky neobsahují parabeny, oxybenzon, octinoxát ani PABA. Naším cílem bylo vytvořit produkt, který nejen hydratuje a vyživuje vaši pokožku, ale také zajišťuje její ochranu před slunečním zářením. Naše opalovací krémy na tělo jsou obohaceny o vitamin E a aloe vera, které jsme vybrali pro jejich antioxidační, hydratační a vyživující vlastnosti.

Grey Minimalist Fashion Collection Banner Landscape (5)