NÁŠ TÝM

nadpis blog

Tak tohle jsme my! Jsme nadšenkyně do kosmetiky a do naší práce. Jsme kolegyně i kamarádky. Děláme to, co nás baví, a chceme našim zákaznicím předat pouze kvalitní kosmetiku, za kterou si stojíme! A to se nám zatím daří..❤️

Pojďte se s námi seznámit..

 

 

15 

 

LUCIE
Sales Manager

Lucie je v Devini od samého začátku, dokonce se podílela na jeho tvorbě. Díky svým organizačním schopnostem řídí proces celé firmy a také náš tým, který si sama pečlivě vybrala, proto nám ráda říká, že jsme její #dreamteam. Na její práci ji nejvíce baví komunikace s dodavateli z celého světa.

 

 

 

13

  

 KATKA
Marketing Specialist

Katka má na starost tvorbu marketingové strategie v DEVINI. Vymýšlí obsah na sociální sítě jako Instagram a Tik Tok a občas jí můžete vidět i ve videích nebo na fotkách. Na starost má také spolupráci a domlouvání kampaní s našimi ambassadory a influencery. Její práci můžete vidět i v pravidelných newsletterech, které zasílá našim zákazníkům.

 

 

 

 

14

 

 

 KÁJA
Product Specialist

Káji práci můžete obdivovat pokaždé, když si prohlížíte naše webové stránky. Má na starost nasazování nových produktů na web a s tím i spojenou administrativu. Stará se taky o to, abychom měli na skladě vždy dostatek produktů a vy tak nestrádali své oblíbené produkty! Kája je ale také velmi kreativní a proto má na starost i grafické zpracování bannerů na našich webových stránkách.

 

 

 

16

 

ADÉL
Customer Care

Naše Adél má na starost zákaznickou péči a vše s ní spojené. Má na starost komunikaci s vámi, vyřizování objednávek a případných úprav. Pokud navštívíte náš showroom na Praze 2, určitě tam Adél potkáte a moc ráda vám pomůže s výběrem kosmetiky. Dále také dohlíží na to, aby k vám objednávky dorazily včas a v pořádku.

 

 

 

  

17

 

 

BÁRNÍČEK
Relationship manager

Barney je velmi důležitou součástí našeho týmu. Jeho hlavní náplní práce je dohlídnout na to, aby mu všichni zaměstnanci alespoň 1x za den hodili míček, podrbali za ušima a na zadečku a dali kousek ze svého oběda. Barney je skvělým pomocníkem při vybalování zboží a rozkládání krabic. Stará se o náš tým, abychom měli stále skvělou náladu a občas ho i můžete vidět na naší prodejně na Praze 2. Vždy vás přivítá s úsměvem!