NÁŠ TÝM

nadpis blog

Tak tohle jsme my! Jsme nadšenkyně do kosmetiky a do naší práce. Jsme kolegyně i kamarádky. Děláme to, co nás baví, a chceme našim zákaznicím předat pouze kvalitní kosmetiku, za kterou si stojíme! A to se nám zatím daří..❤️

Pojďte se s námi seznámit..

 

 

15  

LUCIE
Sales Manager

Lucie je v Devini od samého začátku, dokonce se podílela na jeho tvorbě. Díky svým organizačním schopnostem řídí proces celé firmy a také náš tým, který si sama pečlivě vybrala, proto nám ráda říká, že jsme její #dreamteam. Na její práci ji nejvíce baví komunikace s dodavateli z celého světa.

 

 

 

13

  

 KATKA
Marketing Specialist

Katka má na starost tvorbu marketingové strategie v Devini. Vymýšlí obsah na sociální sítě jako Instagram a Tik Tok a občas jí můžete vidět i ve videích nebo na fotkách. Na starost má také spolupráci a domlouvání kampaní s našimi ambassadory a influencery. Její práci můžete vidět i v pravidelných newsletterech, které zasílá našim zákazníkům.

 

 

 

 

14

 

 KÁJA
Brand Specialist

Káji práci můžete obdivovat pokaždé, když si prohlížíte naše webové stránky. Má na starost nasazování nových produktů na web a grafické zpracování bannerů na stránkách. Stará se taky o to, abychom měli na skladě vždy dostatek produktů a vy tak nestrádali své oblíbené produkty! Kája je ale také obrovská nadšenkyně do samoopalovací kosmetiky a proto má na starost značku Rose and Caramel.

 

 

  

17

  

BÁRNÍČEK
Barketing manager

Barney je velmi důležitou součástí našeho týmu. Jeho hlavní náplní práce je dohlídnout na to, aby mu všichni zaměstnanci alespoň 1x za den hodili míček, podrbali za ušima a na zadečku a dali kousek ze svého oběda. Barney je skvělým pomocníkem při vybalování zboží a rozkládání krabic. Stará se o náš tým, abychom měli stále skvělou náladu a občas ho můžete vidět i na fotkách a videích na našem Instagramu.