Jak mít dlouhé a zdravé vlasy?

 

Chcete mít krásné dlouhé vlasy, ale vaše vlasy s vámi moc nespolupracují? Pokud se snažíte ale nedostanete se přes vaši „maximální délku“, možná děláte ve své rutině něco špatně. Proto pro vás máme zaručené triky, jak mít delší vlasy – samozřejmě včetně TOP produktů na podporu růstu! Stačí správná péče a vaše hříva bude zase silná a delší než kdy dřív.

1)  Pravidelně vlasy zastřihávejte

Choďte opravdu pravidelně na zastřižení roztřepených konečků.  Zničené konečky mohou způsobit lámání v mnohem větším rozsahu, než když si necháte průběžně zastřihnout centimetr z celkové délky.

2) Používejte kvalitní šampon a kondicionér

Vlasy se neustálými úpravami namáhají a poškozují. Fénování, barvení nebo žehlení, to vše má negativní vliv na kvalitu našich vlasů. Vlasová kolekce RevitaLash se specializuje na péči o slabé a poškozené vlasy se sklonem k vypadávání. Šampon obsahuje lněný protein, který vlasy chrání před lámáním a třepením. Jojobový olej napomáhá k hloubkové hydrataci a posílení vlasů. Výtažky z Ženšenu navíc dodávají vlasům potřebnou dávku antioxidantů a chrání je tak před škodlivými vlivy. Po umytí nezapomínejte nanést kondicionér, díky kterému svou hřívu krásně rozčešete a vyživíte.

Kondicionér vlasy hydratuje a vyživuje a zároveň je chrání před nepříznivými vlivy prostředí. Jedinečné složení podporuje optimální zdraví vlasové pokožky.

Bannery WEB (5)

 

3) Vlasy nezatěžujte zbytečnými stylingovými přípravky

Časté používání laků na vlasy nebo gelů oslabuje jejich kvalitu. Stejně tak jako například časté mytí. Vlasový odborníci doporučují mýt si vlasy maximálně 2 - 3x týdně.

 
4) Používejte sérum na vlasy

Trápí vás slabé, zničené či lámající se vlasy? Vyzkoušejte naše průlomové sérum na posílení vlasů, určené k řešení potřeb jemných a řídnoucích vlasů pro muže i ženy. Vysoký obsah aminokyselin, peptidů a vitamínů zlepší vzhled jemných a křehce vypadajících vlasů. 

Bannery WEB DEVINI (6)

5) Minimalizujte tepelné úpravy

Používání fénů, žehliček nebo kulem vlasy oslabuje. Zkuste jejich používání omezit a na nezbytné minimum. Dalším nepsaným pravidlem pak je, že nikdy vlasy nerozčesávejte příliš hustým hřebenem nebo v mokrých vlasech nechoďte spát. Alfou a omegou jsou pak ochranné přípravky, které chrání vlasy před teplem. 

6) Jezte zdravě

Možná vám to bude připadat zbytečné, ale potraviny bohaté na omega 3 nenasycené mastné kyseliny, selen, železo, zinek a vitaminy A, B3, B12, C, E a biotin jsou vaší tajnou zbraní na cestě za nádhernou hřívou.  Přidejte proto do svého jídelníčku oříšky, lososa, avokádo, slunečnicová semínka nebo třeba vejce. A hodně pijte! Pokud nejste schopni přijmout  dostatek vitamínu z běžné stravy můžou vám pomoci doplňky stravy jako jsou naše Sugarbear Hair - Vitamíny na vlasy. 

Bannery WEB (6)

 

Nenechte si ujít právě probíhající akci, kdy k nákupu séra na vlasy RevitaLash - Volume Enhancing Foam získáte ZDARMA šampon Revitalash - Thickening Shampoo.