RevitaLash v růžovém!

 Jako každý rok, i letos kosmetika RevitaLash oblékla růžovou a zapojila se do boje proti rakovině prsu. 

 

PROČ RAKOVINA PRSU

 

Proč se RevitaLash zapojuje právě do boje proti rakovině prsu se pojí se vznikem naší kosmetiky. Mnoho z vás ví, že příběh kosmetiky RevitaLash začal díky jednomu produktu, séru na řasy RevitaLash Advanced. Náš zakladatel, oční lékař Michael Brinkenhoff, chtěl vytvořit speciální dárek pro svoji nemocnou ženu Gayle, která se zotavovala po boji se zákeřnou rakovinou prsu. Jedním z vedlejších účinků léčby chemoterapií je slábnutí a vypadávání řas, a tak se Dr. Brinkenhoff snažil najít způsob, jak Gayle pomoci a opět vrátit řasám jejich sílu a zdraví. A tak vznikl jedinečný produkt RevitaLash® Advanced, který jeho ženě pomohl navrátit nejen krásné řasy, ale především sebevědomí.  

 

O GAYLE

Starostlivá matka, milovnice hudby a hrdá podporovatelka výzkumu rakoviny prsu, to je naše zakladatelka Gayle Brinkenhoff! Sérum bylo původně dárkem právě pro Gayle, a ačkoliv šlo původně o dárek určený pouze pro ni, dnes dělá sérum radost dalším milionům žen po celém světě. Gayle nejenže se dokázala během boje s rakovinou postarat o své tři děti a založit celou firmu, ale pomáhala také nově diagnostikovaným ženám z centra pro výzkum rakoviny prsu v Santa Barbaře (BCRC-SB). Gayle s rakovinou bojovala 25 let a i přes to, že už mezi námi není, její památka a odkaz žijí dál prostřednictvím kosmetiky RevitaLash.

 

pink-1010_V2     pink-1007-carosel-5     Pink Promo 2021 HP Banner-International-Mobile

 

AKCE #POZORNAPRSA

Naše firma věří tomu, že vše co děláme, se vrátí zpět. Jde o základní myšlenku, která inspirovala vznik naší společnosti. Kosmetika RevitaLash už od svého založení věnuje svůj čas, energii a finanční zdroje na boj proti rakovině prsu. Aktivity firmy RevitaLash jsou zaměřeny na mnohé organizace po celém světě, které jsou specializovány na výzkum léčby této zákeřné nemoci. My jsme se za český a slovenský tým rozhodli udělat speciální akci také u nás, a tak vznikl projekt POZORNAPRSA, který každoročně organizujeme od roku 2019. A co jsme pro vás připravili letos? 

19. - 26. 9. 2021

Celý týden můžete nakupovat všechny naše produkty s 15% slevou, ať už na naší prodejně v Praze, ale i online na našem e-shopu. 10% z prodeje darujeme organizaci, která se věnuje pacientkám s rakovinou prsu. A jaký projekt letos podpoříme? Vybrali jsme krásný projekt BELLIS od organizace ALIANCE ŽEN S RAKOVINOU PRSU.

22. 9. 2021

Ve spolupráci s BELLISKAMA pro vás také chystáme živé vysílání na našem Instagramu @revitalash_czsk, kde se budeme věnovat tématu rakoviny prsu, prevence a také vám ukážeme, jak si můžete udělat samovyšetření prsu v pohodlí domova. 

 

Mybellisky     IMG_4371     Bell2021NNTS (12 of 38)