Nezbytná péče, o které se nemluví

 

Intimní hygiena je téma, o kterém se příliš nemluví. Hraje však důležitou roli v životě každé ženy, ať už z pohledu prevence gynekologických zánětů, tak i pocitu čistoty a pohody. Pojďme si shrnout, jak by měla správná intimní hygiena vypadat.

KAŽDODENNÍ HYGIENA

Je důležité si uvědomit, jak citlivá je oblast intimních partií, proto bychom měli v první řadě zvolit šetrné přípravky s kvalitním složením. Přípravky by měly být určené konkrétně pro intimní partie, obyčejné mýdlo může způsobit více škody, než užitku. Běžná mýdla na tělo jsou pro intimní oblast příliš zásaditá, mohou tak narušit přirozenou ochrannou bariéru. Důsledkem nesprávně zvolených mycích přípravků může být podráždění, bolest, svědění nebo pálení. Vyzkoušejte intimní mycí gel The Perfect V - Gentle Wash

The Perfect V_3

PÉČE & ZKLIDNĚNÍ POKOŽKY

Většina z nás už se setkala s nepříjemným pocitem po holení, laseru či depilaci. Jak by taky ne, každý podobný zásah pokožku podráždí a zvyšuje tím její citlivost. Po každém holení nebo koupeli můžete použít zklidňující krém, po kterém přijde okamžitá úleva. Dnes už navíc existují i přípravky, které zabraňují zarůstání chloupků po holení nebo depilaci. Vyzkoušet můžete například zklidňující krém VV Cream od skandinávské kosmetiky The Perfect V, která se zaměřuje přímo na intimní hygienu. 

Bez názvu

VŠEHO MOC ŠKODÍ

Nedostatečná péče nám může škodit, ale přehnaná má následky stejné. Nikdy bychom to s péčí neměli přehánět. Naše tělo si umí vytvořit ochrannou bariéru samo, můžeme jej v tom pouze podporovat. Přehnanou péčí tuto ochrannou bariéru poškodíme a můžeme tak stav ještě zhoršit. 

POKOŽKA MUSÍ DÝCHAT

Dávejme přednost kvalitnímu spodnímu prádlu ze 100% bavlny, ve kterém může naše pokožka dýchat. Ideální je 100% bavlna a jiné prodyšné materiály. Nezapomeňme také vyměnit prádlo po každém sportu. 

Vyzkoušejte některý z produktů luxusní skandinávské kosmetiky The Perfect V. 

 The Perfect V