RevitaLash doporučují

3_1

 

HANKA MAŠLÍKOVÁ

@hanamaslikova

"Nemám nalepené řasy, ani prodloužené nebo zahuštěné, není to zázračnou řasenkou, a ani mi ty řasy nevykouzlil Pavel kožíšek. Je to díky séru na řasy od RevitaLash. Používám ho už skoro rok. Kdybych ho nevyzkoušela na vlastní kůži, sama bych tomu nevěřila, že to takhle skvěle funguje. Mají i sérum na růst obočí pokud někoho trápí řídké obočí. A taky mám závislost na jejich řasence."

Oblíbené produkty Hanky si můžete prohlédnout zde.

 

 

 

4

 

NIKOL ŠVATNEROVÁ

@nikolsvantnerova_offciail

"Jeden malý #beautytip pro vás, nikdy jsem neměla dlouhé řasy, jednu dobu jsem nosila i prodloužené, každopádně teď jsem pár měsíců zkoušela sérum na řasy od RevitaLash a myslím, že výsledek mluví za vše, řasy mám nejen delší, ale hlavně mnohem hustší a proto ráda doporučím, protože vidím, že opravdu funguje a já už ho z ruky nedám."

 

 

 

 

 

15

 

KAROLÍNA BAUMGARTNER

@karolina.baumgartner

"Nikdy som neverila na žiadne “zázračné” séra na riasy. Keď som však opakovane v amerických časopisoch videla Revitalash, zažiadalo sa mi toto sérum skúsiť:) výsledky su úžasné- už po cca 5 týždňoch som videla zmenu v zmysle postupného hustnutia a zvýrazňovania rias, po 10 týždňoch môžem s istotou povedať, že riasy sú oveľa dlhšie a hustejšie. Revitalash je ozaj známkou kvality a sérum rada odporúčam aj mojim pacientom. Počúvam len slová chvály, čo ma veľmi teší ❤️ Unikátne je, že im dorastajú aj také chĺpky, ktoré doslova roky spali- napr.po nevhodnom vytrhávaní v oblasti obočia"

 

 

 

 

4

 

SIMONA HOLEŠÍNSKÁ

@vizazistka_simona

"Dámy, jestli i Vy jste po sundání umělých řas přišly o svoje, doporučuji obnovující kůru pro řasy s produktem od RevitaLash. Používám teď 3 týdny a první výsledky jsou už vidět. Své řasy po sundání umělých jsem měla velmi potrhané a moc mě jich tam nezůstalo. Po 3 týdnech už ale vidím jak mi začínají dorůstat mini řasy v hojném počtu a to málo co mi tam zůstalo sahá až skoro k obočí! Ted ještě vydržet nanášet další 3 týdny a mám opět nádherné, silné a husté řasy. Na obrázku mám lahvičku 2ml, která mi vydrží rok a čtvrt určitě.
Přeji ať Vám poslouží tak skvěle jako spoustě mých klientek a kamarádek."

Oblíbené produkty Simony můžete prohlédnout zde. 

 

 

 

4

 

ANDREA BŘEZOVIČOVÁ

@andrej1cka

"Kdybyste si měly vybrat jednoho #beauty pomocníka, který by to byl?
Tahle trojka produktů, které držím, už to se mnou táhne nějakej ten pátek.
Dlouholetá spolupráce, největší spokojenost, řasy do nebe a husté obočí, jasná volba, proč právě RevitaLash vyhrává u mě."

Oblíbené produkty Andrejky můžete prohlédnout zde. 

 

 

 

 

4

 

SMART BEAUTY

@smartbeauty.sk

"Po 3 týždňoch som pozerala na seba večer v zrkadle, že fakt sú dlhšie tie mihy. Najviac to vidno samozrejme s maskarou, inak ich mám blonďavé. Ale sú viditeľne hustejšie, pevnejšie, DLHŠIE, neni o čom

- nanášala som poctivo 1x denne, večer, priamo na odlíčené, suché mihalnice (nie na viečko, bacha:) ⁣
- stačí naozaj máličko ⁣
- balenie 3,5ml mi vydržalo skoro pol roka⁣
- po 3 týždňoch som videla prvé výsledky ⁣
- treba byť na začiatku konzistentný v používaní, ale potom stačí už len udrziavačka 2-3x za týždeň⁣"

 

 

 

4

 

ANIČKA KADEŘÁVKOVÁ

@annakaderavkova

"Zatím jediná věc, po které mi opravdu narostly řasy a vidím výsledky - a vidíte je i vy, protože se mi dotaz ve zprávách opakuje a dělá mi to radost, děkuju. Sérum Revitalash používám 4 měsíce (první změnu jsem viděla po cca 3 týdnech).
Asi před měsícem jsem vám točila svoje upřímné nadšení a doporučení, že mi konečně něco fakt zabralo a řasy rostou. A rostou pořád - i když jsem teď na 3 týdny vynechala. Řasy jsou delší a hlavně hustější a to tak, že pociťuji minimální rozdíl mezi tím, kdy mám řasenku a kdy ne (mrkněte - další fotka vpravo). Celkově je to příjemná změna, líbí se mi to, mám výraznější oči i bez make-upu a jsem s výsledkem spokojená. Sérum jsem si jako věčný objevitel koupila sama, na doporučení jiné influencerky a po mé recenzi mě @devini_czsk , kde jsem ho koupila, oslovili ke spolupráci."

 

 

 

4

 

ELIŠKA BUČKOVÁ

@eliskabuckova_officiail

"Dlouhé řasy a husté obočí mám díky používání speciálních sér od RevitaLash. To je ten hloubkový “tuning” a co se týče toho povrchového “tuningu”, nedám dopustit na dvoufázovou Duo řasenku a barvícího gelu na obočí! Obojí je také od RevitaLash."

 

 

 

 

 

 

4

 

KAROLÍNA KOKEŠOVÁ

@kokinecka

"Holky, často se mě ptáte co používám za kosmetiku či přípravky, chystám se časem postupně odhalit pár svých ,,must have” kousků, jelikož jsem na dekorativku fakt ujetá a mám toho tuny. Každopádně mezi mé pomocníky patří i Váš oblíbený RevitaLash - pomocník na řasy - používám sérum na řasy, bázi pod řasenku a fixační gel na obočí a nemůžu si to vynachválit"

 

 

 

 

 

 

Přidej se i ty k našim spokojeným zákaznicím!                 


10_111_112_113_114_1