R&C - UNITY BRONZED FACE TANNING DROPS OPALOVACÍ KAPKY NA OBLIČEJ

Neohodnoceno

Odhalte krásnou opálenou pleť díky samoopalovacím kapkám Unity face tanning drops. Toto univerzální složení se přizpůsobí všem odstínům pleti. Kapky obsahují zklidňující aloe vera a na rozdíl od jiných opalovacích přípravků neucpávají póry! Jednoduše nakapejte do svého každodenního hydratačního krému, čím více kapek přidáte, tím tmavší budete!

690 Kč
Dostupnost: Skladem
R&C - UNITY BRONZED FACE TANNING DROPS OPALOVACÍ KAPKY NA OBLIČEJ
Neohodnoceno
Snímek obrazovky 2023 02 09 134741
Novinka

Detailní popis produktu

O PRODUKTU

Samoopalovací kapky UNITY bronzed face tanning drops - Odhalte zářivou, opálenou pleť s opalovacími kapkami Unity. Toto univerzální složení se přizpůsobí všem odstínům pleti. Kapky obsahují zklidňující aloe vera a na rozdíl od jiných opalovacích přípravků neucpávají póry! Jednoduše nakapejte do svého každodenního hydratačního krému, čím více kapek přidáte, tím tmavší budete!

Naše univerzální opalovací kapky se hodí pro každý tón pleti a jsou ideální pro začátečníky i lidi se zkušeností se samoopalováním.

Tip: Čím více kapek přidáte, tím tmavší bude vaše opálení!APLIKACE

Přidejte 2 - 4 kapky do svého oblíbeného hydratačního krému, promíchejte a naneste na pokožku. Více kapek = výraznější, tmavší opálení.
Po aplikaci si umyjte ruce. Lze opakovat během několika dní.


instagram-logo-color-512_1

#INSTAGRAM

Pochlubte se, jak vám naše produkty sluší! Označte nás na Instagramu @roseandcaramel_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!
Bannery WEB (14)_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Rose & Caramel
Obsah: 30 ml
Kategorie: Rose & Caramel
Obsah: 30 ml
Nevyplňujte toto pole:
ET Avatar autora 15.3.2023 12:31
Opalenie vyzera velmi prirodzene. Super produkt
Odpovědět
H Avatar autora Děkujeme za recenzi! 15.3.2023 13:48
Krásný den, děkujeme za recenzi. Máme radost, že jste spokojená. Pokud budete chtít vyzkoušet další produkty ze samoopalovací kosmetiky nebo jenom doplnit zásoby, napište nám, rády vám dáme slevu na příští nákup jako poděkování za recenzi :-).