O značce RevitaLash

 

RevitaLash® Cosmetics nabízí jedinečnou kolekci pečujících sér na řasy, vlasy a obočí. Naším nejprodávanějším produktem je sérum na řasy RevitaLash® ADVANCED, které je určeno pro výživu poškozených, slabých a nevýrazných řas. Patentované složení, které se skládá ze směsi peptidů, vitamínů a rostlinných výtažků, poskytne řasám intenzivní péči a výživu, díky které budou vaše řasy silnější a zdravější.

 

NÁŠ PŘÍBĚH

 

Náš příběh se začal odehrávat v roce 2006 v Californii. Oční lékař Michael Brinkenhoff chtěl vytvořit speciální dárek pro svoji nemocnou ženu Gayle, která se zotavovala po boji se zákeřnou rakovinou prsu. Během léčby její řasy začaly slábnout a vypadávat. Dr. Brinkenhoff se snažil najít způsob, jak Gayle pomoci a opět vrátit řasám jejich sílu a zdraví. A tak vznikl jedinečný produkt RevitaLash® Advanced, který jeho ženě pomohl navrátit nejen krásné řasy, ale především sebevědomí. Sérum na řasy RevitaLash® Advanced je dodnes nejprodávanějším produktem této kosmetiky. Ačkoliv šlo původně o dárek pro jednu ženu, stalo se nakonec dárkem pro další miliony žen po celém světě.

 

O GAYLE

Starostlivá matka, milovnice hudby a hrdá podporovatelka výzkumu rakoviny prsu, to je naše zakladatelka Gayle Brinkenhoff! Sérum bylo původně dárkem právě pro Gayle, a ačkoliv šlo původně o dárek určený pouze pro ni, dnes dělá sérum radost dalším milionům žen po celém světě. Gayle nejenže se dokázala během boje s rakovinou postarat o své tři děti a založit celou firmu, ale pomáhala také nově diagnostikovaným ženám z centra pro výzkum rakoviny prsu v Santa Barbaře (BCRC-SB). Gayle s rakovinou bojovala 25 let a i přes to, že už mezi námi není, její památka a odkaz žijí dál prostřednictvím kosmetiky RevitaLash.

 

pink-1010_V2     pink-1007-carosel-5     Pink Promo 2021 HP Banner-International-Mobile

        

KAMPAŇ #POZORNAPRSA

Naše firma věří tomu, že vše co děláme, se vrátí zpět. Jde o základní myšlenku, která inspirovala vznik naší společnosti. Kosmetika RevitaLash už od svého založení věnuje svůj čas, energii a finanční zdroje na boj proti rakovině prsu. Aktivity firmy RevitaLash jsou zaměřeny na mnohé organizace po celém světě, které jsou specializovány na výzkum léčby této zákeřné nemoci. My jsme se za český a slovenský tým rozhodli aktivity podpořit také u nás, a tak vznikl projekt POZORNAPRSA, který každoročně organizujeme od roku 2019.

 

Mybellisky     IMG_4371     Bell2021NNTS (12 of 38)