RevitaLash - Testovací pack 1,0 ml + 1,5 ml Sérum na řasy+obočí

Zamilujte se do krásy očí a obočí s naším Valentýnským Balíčkem od RevitaLash®! Tento set zahrnuje nejprodávanější RevitaLash Advanced 1,0 ml sérum na řasy, které předchází lámání, zvyšuje pružnost a dodává neodolatelný vzhled. K tomu přidáváme RevitaBrow Advanced 1,5 ml, oceněné sérum na obočí, které posiluje, vyživuje a chrání vaše obočí.

Maximální sleva k uplatnění na tento balíček je ve výši 5%. 

standardní cena: 2 880 Kč –6 % 2 680 Kč
Dostupnost: Skladem
RevitaLash - Testovací pack 1,0 ml + 1,5 ml Sérum na řasy+obočí
Set obrázky (65)
Akce
2 880 Kč –6 %

Detailní popis produktu

Zanechte nezapomenutelný dojem s naším balíčkem od RevitaLash®! Udělejte radost sobě nebo svým blízkým.


Nejprodávanější produkt kosmetiky RevitaLash® - originální, jedinečné sérum na řasy vyvinuté očním lékařem, které zlepšuje vzhled řas, chrání je před lámáním a zároveň zlepšuje jejich pružnost a pevnost, takže řasy přirozeně prospívají. Sérum ve velikost 1,0 ml vydrží na 1 - 1,5 měsíce každodenní aplikace, výsledky se však u někoho mohou dostavit o něco později. Pokud s naším sérem teprve začínáte, doporučujeme zvolit velikost alespoň 2 ml. Sérum stačí nanést jednou denně ke kořínkům řas, první viditelné výsledky se dostaví již během 3-8 týdnů!

1x RevitaBrow Advanced 1,5 ml

Sérum na obočí využívá sílu peptidů a bylinných látek pro posílení a zlepšení kvality obočí. Vítěz prestižního ocenění New Beauty Choice Award je vhodný pro všechny, které trápí nevýrazné a řídké obočí. Jedinečný komplex BioPeptin® obsahuje peptidy, lipidy, biotin a extrakt ze zeleného čaje bohatý na panthenol, které obočí vyživují a posilují, chrání ho před lámáním a zároveň zlepšují jeho pružnost a lesk, což vede ke krásnějšímu vzhledu obočí. 1,5 ml vydrží 1-2 měsíce každodenní aplikace
 

Maximální sleva k uplatnění na tento balíček je ve výši 5%. 


instagram-logo-color-512_1

#INSTAGRAM

Pochlubte se nám s výsledky! Označte nás na Instagramu @devini_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!
Bannery WEB (60)

Kategorie: AKCE
RevitaLash Advanced: 1,0 ml
RevitaBrow Advanced: 1,5 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo-revitalash


RevitaLash® Cosmetics je prémiová kosmetika z USA přinášející jedinečnou kolekci pečujících a vyživujících sér na řasy, vlasy a obočí. Nejprodávanějším produktem je sérum na řasy RevitaLash® ADVANCED, originální, jedinečné sérum na řasy vyvinuté očním lékařem, které zlepšuje vzhled řas, chrání je před lámáním a zároveň zlepšuje jejich pružnost a pevnost, takže řasy přirozeně prospívají.

Náš příběh se začal odehrávat v roce 2006 v Californii. Oční lékař Michael Brinkenhoff chtěl vytvořit speciální dárek pro svoji nemocnou ženu Gayle, která se zotavovala po boji se zákeřnou rakovinou prsu. Během léčby její řasy začaly slábnout a vypadávat. Dr. Brinkenhoff se snažil najít způsob, jak Gayle pomoci a opět vrátit řasám jejich sílu a zdraví. A tak vznikl jedinečný produkt RevitaLash® Advanced, který jeho ženě pomohl navrátit nejen krásné řasy, ale především sebevědomí.

Díky úspěchu jednoho produktu mohla následně vzniknout celá kolekce pečujících a vyživujících přípravků na řasy, vlasy a obočí, která vyhrává kosmetická ocenění po celém světě. Sérum na řasy RevitaLash® Advanced je dodnes nejprodávanějším produktem této kosmetiky. Ačkoliv šlo původně o dárek pro jednu ženu, stalo se nakonec dárkem pro další miliony žen po celém světě. ♡