Doporučují nás

nadpis blog

Bannery WEB (1)

"Moje milé kočky, říká se, že oči jsou oknem do duše, a kdo by si nepřál mít oči orámované nádhernými a dechberoucími řasami…Často se mě ptáte, jestli jsou to opravdu moje řasy a obočí… A mohu říct, že ANO! Nedávno jsem totiž objevila novinku…Ze své zkušenosti mohu doporučit RevitaLash Advanced. Netrvalo ani několik týdnů a moje řasy se doslova proměnily v dlouhé mrkačky a získaly patrný objem.Tento výživný kondicionér na řasy RevitaLash Advanced obsahuje kombinaci rostlinných výtažků či peptidů, které vaše řasy vyživí od kořínků a při pravidelném používání je prodlouží, ale také je zanechá pružné a dodá jim nádherný objem. A i když to nepotřebuju, (díky za geny), vyzkoušela jsem i sérum na obočí RevitaBrow Advanced, který taktéž podporuje růst a využívá sílu peptidů nebo bylinných látek…Vyzkoušejte samy!"

 

5

"Nemám nalepené řasy, ani prodloužené nebo zahuštěné, není to zázračnou řasenkou, a ani mi ty řasy nevykouzlil Pavel kožíšek. Je to díky séru na řasy od RevitaLash. Používám ho už skoro rok. Kdybych ho nevyzkoušela na vlastní kůži, sama bych tomu nevěřila, že to takhle skvěle funguje. Mají i sérum na růst obočí pokud někoho trápí řídké obočí. A taky mám závislost na jejich řasence."

 

6

"Jeden malý #beautytip pro vás, nikdy jsem neměla dlouhé řasy, jednu dobu jsem nosila i prodloužené, každopádně teď jsem pár měsíců zkoušela sérum na řasy od RevitaLash a myslím, že výsledek mluví za vše, řasy mám nejen delší, ale hlavně mnohem hustší a proto ráda doporučím, protože vidím, že opravdu funguje a já už ho z ruky nedám."

 

4

"Poprvé v životě jsem použila sérum na řasy. A nechápu, že ho nepoužívám už dávno! Nikdy jsem je neměla tak krásné jako teď. Však posuďte sami. "

 

2

"Nikdy som neverila na žiadne “zázračné” séra na riasy. Keď som však opakovane v amerických časopisoch videla Revitalash, zažiadalo sa mi toto sérum skúsiť:) výsledky su úžasné- už po cca 5 týždňoch som videla zmenu v zmysle postupného hustnutia a zvýrazňovania rias, po 10 týždňoch môžem s istotou povedať, že riasy sú oveľa dlhšie a hustejšie. Revitalash je ozaj známkou kvality a sérum rada odporúčam aj mojim pacientom. Počúvam len slová chvály, čo ma veľmi teší ❤️ Unikátne je, že im dorastajú aj také chĺpky, ktoré doslova roky spali- napr.po nevhodnom vytrhávaní v oblasti obočia"

 

Bannery WEB (1)

"Dámy, jestli i Vy jste po sundání umělých řas přišly o svoje, doporučuji obnovující kůru pro řasy s produktem od RevitaLash. Používám teď 3 týdny a první výsledky jsou už vidět. Své řasy po sundání umělých jsem měla velmi potrhané a moc mě jich tam nezůstalo. Po 3 týdnech už ale vidím jak mi začínají dorůstat mini řasy v hojném počtu a to málo co mi tam zůstalo sahá až skoro k obočí! Ted ještě vydržet nanášet další 3 týdny a mám opět nádherné, silné a husté řasy. Na obrázku mám lahvičku 2ml, která mi vydrží rok a čtvrt určitě.
Přeji ať Vám poslouží tak skvěle jako spoustě mých klientek a kamarádek."

Oblíbené produkty Simony můžete prohlédnout zde. 

8

"Kdybyste si měly vybrat jednoho #beauty pomocníka, který by to byl? Tahle trojka produktů, které držím, už to se mnou táhne nějakej ten pátek. Dlouholetá spolupráce, největší spokojenost, řasy do nebe a husté obočí, jasná volba, proč právě RevitaLash vyhrává u mě."

Oblíbené produkty Andrejky můžete prohlédnout zde. 

 

9

"Po 3 týždňoch som pozerala na seba večer v zrkadle, že fakt sú dlhšie tie mihy. Najviac to vidno samozrejme s maskarou, inak ich mám blonďavé. Ale sú viditeľne hustejšie, pevnejšie, DLHŠIE, neni o čom!

- nanášala som poctivo 1x denne, večer, priamo na odlíčené, suché mihalnice (nie na viečko, bacha:) ⁣
- stačí naozaj máličko ⁣
- balenie 3,5ml mi vydržalo skoro pol roka⁣
- po 3 týždňoch som videla prvé výsledky ⁣
- treba byť na začiatku konzistentný v používaní, ale potom stačí už len udrziavačka 2-3x za týždeň⁣"

 

10

"Dlouhé řasy a husté obočí mám díky používání speciálních sér od RevitaLash. To je ten hloubkový “tuning” a co se týče toho povrchového “tuningu”, nedám dopustit na dvoufázovou Duo řasenku a barvícího gelu na obočí! Obojí je také od RevitaLash."