R&C - UNITY FACE & BODY TANNING WATER Samoopalovací voda na tělo a obličej

Samoopalovací voda na obličej i tělo si Vás získá díky lehkému a svěžímu složení. Opalovací voda Unity intenzivně hydratuje Vaši pokožku pomocí na míru vytvořené hydratační technologie pro bezchybnou pokožku. Vyrobeno s obsahem matrixylu, který zmenšuje póry, rozjasňuje a vypíná pokožku pro mladiství vzhled.

 

 

690 Kč
Dostupnost: Skladem
R&C - UNITY FACE & BODY TANNING WATER Samoopalovací voda na tělo a obličej

Detailní popis produktu

O PRODUKTU

Samoopalovací voda na obličej dodá vaší pleti krásný bronzový nádech a navíc je vhodná pro všechny tóny pleti. Získá si vás díky lehkému a svěžímu složení. Opalovací voda Unity intenzivně hydratuje Vaši pokožku pomocí na míru vytvořené hydratační technologie pro bezchybnou pokožku. Vyrobeno s obsahem matrixylu, který zmenšuje póry, rozjasňuje a vypíná pokožku pro mladiství vzhled.

Navíc může fungovat jako fantastický prodlužovač opálení, který lze rozetřít na jakékoliv samoopálení pro zvýšení barvy, jakmile začne blednout.

 

APLIKACE

- Podržte sprej asi 15 cm od pokožky, při aplikaci na obličej zavřete oči a nastříkejte - sprej můžete ještě rozetřít rukavicí pro rovnoměrnější výsledek
- Nechte působit 6-8 hodin. Doporučujeme nechat působit přes noc.
- Pro hlubší výsledek aplikujte znovu (můžete používat denně)


instagram-logo-color-512_1

#INSTAGRAM

Pochlubte se, jak vám naše produkty sluší! Označte nás na Instagramu @roseandcaramel_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!

 

Kategorie: Rose & Caramel
Obsah: 125 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
4x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty