#pozornaprsa

Výstřižek


Jako každý rok, i letos kosmetika RevitaLash oblékla růžovou a zapojila se do boje za prevenci proti rakovině prsu. Tentokrát naší kampaní #POZORNAPRSA chceme motivovat k pravidelným kontrolám prsou a rozšířit povědomí o této zákeřné nemoci. 

Bannery WEB (46)

 
Dárek za prevenci

Prevence je důležitá. Slibte nám, že se objednáte ke svému lékaři na preventivní vyšetření prsou a my vám za odměnu darujeme k nákupu naši ikonickou řasenku Double Ended Volume Set!

Jak získáte dárek? Ke každému zakoupenému růžovému setu na řasy nebo růžovému setu na obočí získáte zdarma oboustrannou řasenku RevitaLash v hodnotě 690 Kč. Váš nákup bude sloužit jako slib, že se objednáte na preventivní prohlídku. Své zdraví máte ve svých rukou. Každá preventivní prohlídka prsou je krokem k včasnému odhalení a účinné léčbě.

10% sleva na nákup

Kromě dárečku vás rádi potěšíme také slevou. Na celý váš nákup dostanete 10% slevu se slevovým kódem POZORNAPRSA. Akce probíhá od 11. 9. do konce měsíce. 


 

Kam jít na prevenci?

Mamografické vyšetření
V České republice má každá žena nárok na bezplatné preventivní mamografické vyšetření od 45. roku věku ve dvouletých intervalech. Bezplatné preventivní vyšetření prsu se provádí na specializovaných pracovištích, která získala osvědčení ministerstva zdravotnictví. Seznam schválených pracovišť je možné získat například na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví (www.mzcr.cz) či www.revitalash.cz. Ženám v rizikových skupinách je doporučeno mamografické vyšetření v ročním intervalu.

Ultrasonografické vyšetření
Ultrasonografie prsu (sonografie) je standardně prováděna u mladších žen s obtížemi či v rámci prevence. S​ ​preventivním​ ​sonografickým​ ​vyšetřením​ ​prsou​ se ​doporučuje​ ​začít​ ​každé​ ​ženě​ ​ve​ ​věku​ ​30–35​ ​let.​ ​Pokud​ ​se​ ​ve​ ​vaší​ ​rodině ​vyskytla rakovina prsu,​ ​vyšetření​ ​doporučujeme​ ​i​ ​dříve,​ ​přibližně​ ​od​ ​25​ ​let.​​ U ​žen​ ​mladších​ ​40​ ​let je pravděpodobnost​ ​nádoru​ ​v​ ​prsu​ ​nižší,​ ​ale případný karcinom​ ​v​ ​tomto​ ​období​ ​roste​ ​rychleji.​ ​Proto​ ​je důležité​ ​odhalit​ ​problém​ ​co​ ​nejdříve.​ ​A okamžitě​​ ​zahájit​ ​léčbu. 

 
Nezapomínejte ani na domácí samovyšetření prsou!


 

Rakovina prsu u mužů

Rakovina prsu je tradičně považována za výhradně ženské onemocnění, avšak problém postihuje i mužskou část populace. Odhalena u nich bývá bohužel až v pokročilém stádiu. Proto se zbavte předsudků a nenechte nic náhodě.

 příspěvek_2


 

Pomáháme také celosvětově

10% z prodeje růžových sér daruje kosmetika RevitaLash na pomoc v boji proti rakovině prsu v Etiopii. Věděli jste, že v Etiopii je nejvyšší úmrtnost žen, které bojují s rakovinou prsu? Právě proto jsme se rozhodli podpořit krásný projekt Dr. Lesley Taylor, která se specializuje na snížení úmrtnosti žen, které bojují s rakovinou prsu právě v Etiopii. 

příspěvek - 2023-09-05T094251.328
Rakovina prsu je nečastějším zhoubným nádorem diagnostikovaným u žen. Ročně tato nemoc postihne v České republice a na Slovensku více než 10 000 žen.

Nepodceňujte prosím pravidelné lékařské prohlídky. Vzniku nádoru bohužel nikdo z nás nezabrání, ale můžeme zásadně ovlivnit to, v jakém stadiu bude podchycen.
 Bannery WEB (1)_1

 odrážky