#pozornaprsa

 

RLA 3.5ml Open Tube - Pink Promo 2021 - White Background

 
REVITALASH OBLÉKL RŮŽOVOU!


 
Jako každý rok, i letos kosmetika RevitaLash oblékla růžovou a zapojila se do boje proti rakovině prsu. Tentokrát naší kampaní #POZORNAPRSA podpoříme celkem dva krásné projekty, které se zabývají bojem proti rakovině prsu a snaží se rozšířit povědomí o této zákeřné nemoci.

10% z prodeje růžových sér daruje kosmetika RevitaLash na pomoc v boji proti rakovině prsu v Etiopii. Věděli jste, že v Etiopii je nejvyšší úmrtnost žen, které bojují s rakovinou prsu? Právě proto jsme se rozhodli podpořit krásný projekt Dr. Lesley Taylor, která se specializuje na snížení úmrtnosti žen, které bojují s rakovinou prsu právě v Etiopii. 
 

Kromě projektu v Etiopii podpoříme také krásný projekt od Aliance žen s rakovinou prsu. V září tohoto roku jsme pro vás připravili krásnou akci, můžete se těšit na charitativní bazárek, ze kterého darujeme 100 % zisku na projekt BELLIS, který se věnuje pacientkám s rakovinou prsu. Budeme moc rádi, pokud u toho budete s námi!

 

 Návrh bez názvu (1)

CO PRO VÁS CHYSTÁME

V pátek 23. 9. se můžete těšit na charitativní bazárek oblečení a doplňků, a to s krásným výhledem na Vltavu! Bazárek RevitaLash se bude konat na houseboatu v pražských Holešovicích, a my už se nemůžeme dočkat, až se tam společně uvidíme!

 

MÍSTO KONÁNÍ:

Houseboat, ulice V přístavu 6, Praha 7 - Holešovice

 

Charitativní bazárek!


100 % zisku z charitativního bazárku půjde na podporu projektu BELLIS, který pomáhá dívkám a ženám s rakovinou prsu. Přijďte si koupit nový kousek do svého šatníku a podpořit tím krásnou věc! Máme pro vás připravený krásný program.

 

Program

 

12:00 - 18:00

Charitativní bazárek oblečení a doplňků na podporu projektu BELLIS

 

17:00

Meet & Greet se speciálními hosty a ambassadorkami kosmetiky RevitaLash

 

17:30

Beseda na téma "Prevence rakoviny prsu" a ukázka samovyšetření prsu

 

Těšíme se na vás! 

 


 

Jak můžete akci podpořit?

Akci můžete podpořit nejen Vaší návštěvou, která nám udělá obrovskou radost, ale také sdílením, případně darováním oblečení. Máte doma oblečení, které nevynosíte? Tak přesně tyto kousky nemusí ležet vzadu ve skříni, ale mohou pomoci na krásnou věc. Stačí nám je darovat na charitativní bazárek a my už se postaráme o zbytek.

Co využijeme?

- Oblečení v dobrém stavu
- Doplňky (kabelky, pásky, šátky, peněženky, a jiné
- Šperky, bižuterii, doplňky do vlasů

 

Pokud si přejete darovat nám věci na charitativní bazárek, můžete je přinést nebo poslat na adresu:

DEVINI, U Kanálky 4, Praha 120 00

Jsme tu každý všední den od 10 do 18 hodin. 

 

 Děkujeme!

 

 

#POZORNAPRSA
 

Mybellisky   Breast Cancer Awareness Post   Samovyšetření prsu

 

 

Rakovina prsu je nečastějším zhoubným nádorem diagnostikovaným u žen. Ročně tato nemoc postihne v České republice a na Slovensku více než 10 000 žen.

Nepodceňujte prosím pravidelné lékařské prohlídky. Vzniku nádoru bohužel nikdo z nás nezabrání, ale můžeme zásadně ovlivnit to, v jakém stadiu bude podchycen.

 

 odrážky