Balíček pro krásné vlasy

Tento balíček je vánočním dárkem, který dopřeje nejen krásné vlasy, ale také radost a sebejistotu. Vlasy jsou korunou krásy a abychom jim dopřáli potřebnou péči, jakou si zaslouží je důležité používat kvalitní produkty nejen zvenku ale i zevnitř. Toto balení je proto ideálním dárkem aby jste si užili vlasy plné síly, lesku a krásy. Jako dárek ZDARMA šampon RevitaLash v hodnotě 690 Kč.

2 588 Kč
Dostupnost: Skladem
Balíček pro krásné vlasy
Set obrázky (42)
Vánoce

Detailní popis produktu

Dejte svým vlasům ten nejlepší dárek, který si zaslouží.  Balíček obsahuje: 

2x SugarBearHair - Hair Vitamins 75 ks
Krásné vlasy začínají uvnitř! Potřebujete vašim vlasům doplnit vitamíny? Představte si, že takové vitamíny máme, a to dokonce v chutných a měkkých medvídcích s lahodnou ostružinovou příchutí! Vitamíny obsahují více než 9 složek, včetně vitamínu B, D, biotinu, zinku a kyseliny listové. 

REVITALASH - Thickening Conditioner
Kondicionér pro poškozené a lámavé vlasy. Kondicionér vlasy hydratuje a vyživuje a zároveň je chrání před nepříznivými vlivy prostředí. Jedinečné složení podporuje optimální zdraví vlasové pokožky.

REVITALASH - Thickening Shampoo jako DÁREK v hodnotě 690 Kč
Šampón vhodný pro poškozené, suché a lámavé vlasy. Speciální složení jemně odstraňuje z vlasů a pokožky veškeré nečistoty, posiluje je a chrání proti poškození.

Maximální sleva k uplatnění na tento balíček je ve výši 5%. 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: