Startovací balíček pro dokonalé opálení

1 hodnocení

Startovací balíček pro všechny, kdo se samoopalováním začínají a pro tu nejdokonalejší aplikaci samoopalovacích přípravků na tělo. Balíček obsahuje vše co potřebujete k samoopalovací proceduře. Vhodný pro začátečníky i pokročilé.

✔ Samoopalovací pěna UNITY medium/dark
✔ Samoopalovací kapky na obličej 
✔ Aplikační rukavice
✔ Scrub 
✔ Brow Soap

Na akční balíček již nelze uplatnit žádný slevový kód!

standardní cena: 2 550 Kč –15 % 2 160 Kč
Dostupnost: Skladem
Startovací balíček pro dokonalé opálení
1 hodnocení
Set obrázky (38)
Akce
2 550 Kč –15 %

Detailní popis produktu

BALÍČEK OBSAHUJE:

Samoopalovací pěnu: UNITY medium/dark vám vykouzlí krásné bronzové opálení. Pěny Unity jsou navrženy pro každé pohlaví, každý odstín pleti a každý typ postavy. Unity dodá KAŽDÉMU bezchybné bronzové opálení. Může se pochlubit dlouhotrvajícími výsledky a rovnoměrným opálením.

Aplikační rukavici, která je ideálním pomocníkem při aplikaci samoopalovacích produktů. Aplikace je díky rukavičce snadná a rychlá. Zajistíte si tak bezchybné a rovnoměrné opálení po celém těle. Navíc chrání dlaně před nechtěným zabarvení

Samoopalovací kapky na obličej: Odhalte krásně opálenou pleť díky samoopalovacím kapkám Unity face tanning drops. Pouhým přidáním několika samoopalovacích kapek do vašeho oblíbeného krému dosáhnete přirozeného a rovnoměrného opálení během pár hodin.

Jemný tělový peeling dokonale zbaví vaší pokožku staré kůže, odumřelých buněk nebo zbytků samoopalovacích přípravků. Neobsahuje žádné olejové složky, je tak vhodný k použití před aplikací samoopalovacích přípravků. Výsledkem je jemná a hebká pokožka připravena na aplikaci samoopalovacích produktů. 

Brow Soap: Vytvořte si aktuální trend laminace obočí sami z domova za pár minut. Fixační vosk na obočí Rose & Caramel nabízí dokonalou fixaci, která udrží vaše obočí v požadovaném tvaru po celý den. Dokonalý tvar bez poškození obočí jednoduše s pomocí tohoto skvělého stylingového vosku.

POUŽITÍ:

Před aplikací samoopalovacího přípravku je třeba pokožku důkladně připravit. Jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. Doporučujeme udělat si peeling celého těla, který pokožku zbaví již odumřelých částí a všech nečistot. Výsledné opálení je díky tomu rovnoměrné a vydrží déle. Samoopalovací přípravek vždy aplikujte na čistou a suchou pokožku. Produkt naneste krouživými pohyby na pokožku pomocí aplikační rukavice. Rovnoměrně rozetřete na celé tělo a nechejte pár minut zaschnout. Pro dosažení požadovaného odstínu smyjte po 6-8 hodinách. Pro dokonalé opálení po celý týden je potřeba pokožku pravidelně hydratovat. Vyhýbejte se však olejům v kosmetice, díky kterým by naopak opálení mizelo rychleji.  


instagram-logo-color-512_1

#INSTAGRAM

Pochlubte se, jak vám naše produkty sluší! Označte nás na Instagramu @roseandcaramel_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: