FAKE BAKE - Original

949,00 Kč
S DPH

Jeden z nejprodávanějších samoopalovacích přípravků od kosmetiky Fake Bake si okamžitě zamilujete. Tmavý samoopalovací krém pro intenzivní a dlouhotrvající opálení Original zanechá pokožku nádherně opálenou, hydratovanou a hebkou. 

Počet

O PRODUKTU

Fake Bake Original pro intenzivní opálení jako od moře! Samoopalovací krém je obohacen o Panthenol a kapku řepkového oleje, aby udržoval pokožku dostatečně hydratovanou. Obsahuje okamžitou barvu, díky které si snadno pohlídáte, zda jste krém rozetřeli všude a rovnoměrně. Díky snadné aplikaci je vhodný i pro úplné začátečníky. 

BENEFITY

✓ Snadná aplikace
✓ Vhodný pro začátečníky
✓ Okamžité opálení
✓ Intenzivní odstín
✓ Hydratuje pokožku

JAK FUNGUJE SAMOOPALOVÁNÍ?

V kosmetice Fake Bake je obsažena přírodní samoopalovací složka DHA, která na pokožce vyvine opálení během pár hodin. Celý proces funguje podobně jako při opalování na sluníčku, ale bez škodlivého záření. Samoopalovací složka DHA (Dihydroxyacetone) se získává z rostlinných zdrojů, jako je například cukrová řepa nebo cukrová třtina. 

APLIKACE

Před aplikací samoopalovacího přípravku je třeba pokožku důkladně připravit. Jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. 

Doporučujeme udělat si peeling celého těla, který pokožku zbaví již odumřelých částí a všech nečistot. Výsledné opálení je díky tomu rovnoměrné a vydrží déle. 

NÁŠ TIP: Vyzkoušejte jemný kokosový peeling FAKE BAKE Coconut Body Polish! 

Samoopalovací přípravek vždy aplikujte na čistou a suchou pokožku. Produkt naneste krouživými pohyby na pokožku pomocí aplikační rukavice. Rovnoměrně rozetřete na celé tělo a nechejte působit minimálně 6-8 hodin. 

Pro dokonalé opálení po celý týden je potřeba pokožku pravidelně hydratovat. Vyhýbejte se však olejům či hutným krémům, díky kterým by naopak opálení mizelo rychleji. Pro intenzivní hydrataci doporučujeme FAKE BAKE Mistifier Body Spray, který neobsahuje žádné olejové složky, je tak vhodný k samoopalovací kosmetice. 

#INSTAGRAM

Pochlubte se, jak vám FAKE BAKE opálení sluší! Označte nás na Instagramu @devini_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!

INSTAGRAM @devini_czskPodívejte se na video, jak správně aplikovat! 


Parametry

Objem
170 ml

Ke stažení

Návod na snadné samoopalování

Ke stažení (70.18k)

Mohlo by vás také zajímat