FAKE BAKE - Gold

890,00 Kč
S DPH

Samoopalovací sprej "Gold" vám vykouzlí krásné bronzové opálení z pohodlí domova. Sprej je tmavě zabarvený, snadno si tak ohlídáte bezchybnou aplikaci jako z profesionálního salonu. Těšit se tak můžete na přirozené opálení jako od moře, které vydrží až 10 dní! Balení navíc obsahuje profesionální aplikační rukavičku ZDARMA, díky které je aplikace ještě jednodušší! 

Počet

O PRODUKTU

Přejete si bronzové dlouhotrvající opálení jako od moře? Vyzkoušejte samoopalovací sprej "Gold", který vám během pár hodin vykouzlí krásné přirozené opálení, které vydrží až 10 dní! Díky lehké konzistenci se hezky nanáší a rychle se vsákne do pokožky. Sprej je tmavě zabarvený, snadno si tak ohlídáte bezchybnou aplikaci jako z profesionálního salonu. Již po pár hodinách si můžete užívat dlouhotrvající bronzové opálení jako od moře! 

BENEFITY

✓ Příjemná vůně
✓ Snadná aplikace 
✓ Bez parabenů
✓ Přirozené bronzové opálení 
✓ Dlouhotrvající efekt

JAK FUNGUJE SAMOOPALOVÁNÍ?

V kosmetice Fake Bake je obsažena přírodní samoopalovací složka DHA, která na pokožce vyvine opálení během pár hodin. Celý proces funguje podobně jako při opalování na sluníčku, ale bez škodlivého záření. Samoopalovací složka DHA (Dihydroxyacetone) se získává z rostlinných zdrojů, jako je například cukrová řepa nebo cukrová třtina. 

APLIKACE

Před aplikací samoopalovacího přípravku je třeba pokožku důkladně připravit. Jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. 

Doporučujeme udělat si peeling celého těla, který pokožku zbaví již odumřelých částí a všech nečistot. Výsledné opálení je díky tomu rovnoměrné a vydrží déle. 

NÁŠ TIP: Vyzkoušejte jemný kokosový peeling FAKE BAKE Coconut Body Polish! 

Samoopalovací přípravek vždy aplikujte na čistou a suchou pokožku. Produkt naneste krouživými pohyby na pokožku pomocí aplikační rukavice. Rovnoměrně rozetřete na celé tělo a nechejte působit minimálně 6-8 hodin. 

Pro dokonalé opálení po celý týden je potřeba pokožku pravidelně hydratovat. Vyhýbejte se však olejům či hutným krémům, díky kterým by naopak opálení mizelo rychleji. Pro intenzivní hydrataci doporučujeme FAKE BAKE Mistifier Body Spray, který neobsahuje žádné olejové složky, je tak vhodný k samoopalovací kosmetice. 

#INSTAGRAM

Pochlubte se, jak vám FAKE BAKE opálení sluší! Označte nás na Instagramu @devini_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!

INSTAGRAM @devini_czsk

Parametry

Objem
200 ml

Ke stažení

Návod na snadné samoopalování

Ke stažení (70.18k)

Mohlo by vás také zajímat