Samoopalovací nástřik

 

Vážení zákazníci, 

S lítostí Vám musíme oznámit, že samoopalovací nástřiky již naše firma neprovádí. Děkujeme za pochopení. 

Pokud víte o šikovné kosmetičce, která by měla zájem nástřiky u sebe v salonu aplikovat, kontaktujte nás prosím na e-mailu info@devini.cz, rádi poskytneme bližší informace.  

 

  phone VÍCE INFORMACÍ
  tel.: +420 774 599 919
  e-mail: info@devini.cz
 

 

JAK FUNGUJE SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK 
______________________________________________________

Samoopalovací nástřik představuje zdravou formu opálení bez škodlivého záření. Po aplikaci vám během pár hodin vyvolá na pokožce přirozené opálení, které vydrží 7-10 dní. Vybrat si můžete světlou nebo tmavou intenzitu opálení. Díky obsaženým olivovým podtónům vytvoří přirozené opálení i na té nejsvětlejší pokožce, je tedy vhodný i pro úplné bledulky, které se na sluníčku nemohou opálit. Opálení se vymývá postupně, nevytváří tak žádné fleky.

Samoopalovací nástřik od kosmetiky ROSE&CARAMEL krásně voní po vanilce a mandlích, nemusíte se obávat žádného nepříjemného chemického zápachu.

 


 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
_____________________________

 

Jak samoopalovací nástřik probíhá?

Samoopalovací nástřik vám v salonu odborně aplikuje naše kolegyně Vendulka nebo Lucie. Kosmetika ROSE&CARAMEL nepoužívá automatické kabinky, u kterých hrozí nerovnoměrné opálení. Naše holky tak mohou aplikaci přizpůsobit každému zákazníkovi dle jeho potřeby a přání. Díky osobnímu přístupu tak můžeme všem našim klientům dopřát aplikaci na míru, například vyrovnat nerovnoměrné opálení od sluníčka. 

Jak dlouho trvá aplikace?

Samotná aplikace trvá 5-10 minut, máme však pro každého z vás vyhrazeno více času, abychom se vám mohli plně věnovat a nabídnout občerstvení formou kávy, popřípadě i něco sladkého na zub. 

Je aplikace nezávadná?

Aplikace samoopalovacího nástřiku je bezpečná. Aktivní složkou, která vyvolává na pokožce opálení, je DHA. Jedná se o přírodní složku, který se vyrábí při zpracování cukrové třtiny. Neobsahuje parabeny. Samoopalovací kosmetika má velkou výhodu oproti soláriím či opalování na sluníčku, u kterých hrozí popálení kůže, zdravotní problémy a v neposlední řadě pokožku vysušují a urychlují tak tvorbu vrásek. 

Jak se na nástřik připravit?

Věnujte pár minut správné přípravě pokožky, jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. Nepodceňujte přípravu, nevěřili byste, jaký rozdíl udělá krátká příprava před aplikací!

Před každou aplikací samoopalovacího přípravku doporučujeme udělat peeling celého těla. Peeling by neměl obsahovat žádné mastné složky či oleje, které by mohly vytvořit nerovnoměrnosti v opálení. Peeling zbaví vaši pokožku suchých částí kůže, výsledné opálení je tak rovnoměrné a déle vydrží. 

V den aplikace doporučujeme zvolit tmavší a pohodlné oblečení. Nástřik působí na pokožce 6-8 hodin, po tuto dobu může zabarvit světlé oblečení. Po 6-8 hodinách můžete samoopalovací nástřik smýt. Po sprše již můžete nosit světlé oblečení a nemusíte se obávat zabarvení. 

Jak se o opálení starat?

Aby výsledné opálení vydrželo co nejdéle, doporučujeme pokožku pravidelně hydratovat tělovým krémem nebo mlékem. Vyhýbejte se však olejíčkům, ty vymývají samoopalovací kosmetiku rychleji. 

Máte další dotazy?

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: