Samoopalovací nástřik


Naši nejmilejší zákazníci, 


Už nyní si můžete rezervovat aplikaci samoopalovacího nástřiku. Pro aplikaci je však potřeba splnit následující podmínky z nařízení vlády:

 

Před vstupem na provozovnu se musíte prokázat jedním z následujících potvrzení:

- potvrzením o negativním PCR testu z odběrového místa - platnost 7 dní od provedení 7 dní starým PCR testem (s písemným potvrzením)

- potvrzením o negativním antigenním testu z odběrového místa, nebo test  ze zaměstnání, pokud bude mít zákazník písemné potvrzení od zaměstnavatele). Test však nesmí být starší než 72 hodin.

- předložením národního certifikátu o prodělaném očkování (v případě, že jste byli minimálně před čtrnácti dny očkováni - buď druhou dávkou, nebo první, když jde o vakcínu s jedinou dávkou)

- nebo dokladem o prodělané nemoci Covid-19 v posledních nanejvýš 180 dnech (potvrzením od lékaře)

 

Těšíme se na vás! 

 


DOPŘEJTE SI KRÁSNÉ OPÁLENÍ JAKO OD MOŘE!

Objednejte se na aplikaci samoopalovacího nástřiku v našem salonu na Praze 2! 

 

home0 SHOWROOM
U Kanálky 4, Praha 2 - Vinohrady (zastávka Jiřího z Poděbrad)
PO-PÁ 10-18

 

  phone OBJEDNÁNÍ
  tel.: +420 774 599 919
  e-mail: info@devini.cz
 

 

 

JAK FUNGUJE SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK 
______________________________________________________

Samoopalovací nástřik představuje zdravou formu opálení bez škodlivého záření. Po aplikaci vám během pár hodin vyvolá na pokožce přirozené opálení, které vydrží 7-10 dní. Vybrat si můžete světlou nebo tmavou intenzitu opálení. Díky obsaženým olivovým podtónům vytvoří přirozené opálení i na té nejsvětlejší pokožce, je tedy vhodný i pro úplné bledulky, které se na sluníčku nemohou opálit. Opálení se vymývá postupně, nevytváří tak žádné fleky.

Samoopalovací nástřik od kosmetiky FAKE BAKE krásně voní po vanilce a mandlích, nemusíte se obávat žádného nepříjemného chemického zápachu.

CENA APLIKACE
_____________________

JEDNORÁZOVÁ APLIKACE................490,-

 

 


 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
_____________________________

 

Jak samoopalovací nástřik probíhá?

Samoopalovací nástřik vám v salonu odborně aplikuje naše kolegyně Vendulka nebo Lucie. Kosmetika FAKE BAKE nepoužívá automatické kabinky, u kterých hrozí nerovnoměrné opálení. Naše holky tak mohou aplikaci přizpůsobit každému zákazníkovi dle jeho potřeby a přání. Díky osobnímu přístupu tak můžeme všem našim klientům dopřát aplikaci na míru, například vyrovnat nerovnoměrné opálení od sluníčka. 

Jak dlouho trvá aplikace?

Samotná aplikace trvá 5-10 minut, máme však pro každého z vás vyhrazeno více času, abychom se vám mohli plně věnovat a nabídnout občerstvení formou kávy, popřípadě i něco sladkého na zub. 

Je aplikace nezávadná?

Aplikace samoopalovacího nástřiku je bezpečná. Aktivní složkou, která vyvolává na pokožce opálení, je DHA. Jedná se o přírodní složku, který se vyrábí při zpracování cukrové třtiny. Neobsahuje parabeny. Samoopalovací kosmetika má velkou výhodu oproti soláriím či opalování na sluníčku, u kterých hrozí popálení kůže, zdravotní problémy a v neposlední řadě pokožku vysušují a urychlují tak tvorbu vrásek. 

Jak se na nástřik připravit?

Věnujte pár minut správné přípravě pokožky, jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. Nepodceňujte přípravu, nevěřili byste, jaký rozdíl udělá krátká příprava před aplikací!

Před každou aplikací samoopalovacího přípravku doporučujeme udělat peeling celého těla. Peeling by neměl obsahovat žádné mastné složky či oleje, které by mohly vytvořit nerovnoměrnosti v opálení. Peeling zbaví vaši pokožku suchých částí kůže, výsledné opálení je tak rovnoměrné a déle vydrží. 

V den aplikace doporučujeme zvolit tmavší a pohodlné oblečení. Nástřik působí na pokožce 6-8 hodin, po tuto dobu může zabarvit světlé oblečení. Po 6-8 hodinách můžete samoopalovací nástřik smýt. Po sprše již můžete nosit světlé oblečení a nemusíte se obávat zabarvení. 

Jak se o opálení starat?

Aby výsledné opálení vydrželo co nejdéle, doporučujeme pokožku pravidelně hydratovat tělovým krémem nebo mlékem. Vyhýbejte se však olejíčkům, ty vymývají samoopalovací kosmetiku rychleji. 

Máte další dotazy?

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Pole označená jako * musí být vyplněná.

Jméno a příjmení Nevyplňujte toto pole:
Email
Zpráva
 


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.