RevitaBrow Advanced - Brow Recharge Collection DÁRKOVÁ SADA

2 hodnocení

Užijte si vaše léto s touto cenově limitovanou sadou, která obsahuje vše potřebné pro podporu přirozeného obočí. Získejte náš oceňovaný RevitaBrow®️ Advanced a navíc dárky v hodnotě 1500 Kč - Lash & Brow masque (masku na řasy a obočí) v plné velikosti, pinzetu a kosmetickou taštičku - to vše za cenu samotného séra na obočí!

2 390 Kč
Dostupnost: Skladem
RevitaBrow Advanced - Brow Recharge Collection DÁRKOVÁ SADA
2 hodnocení
sDyulNCw
Novinka Tip

Detailní popis produktu

Oživte svůj každodenní pečující rituál s kolekcí Brow Recharge, která obsahuje jedno z našich nejprodávanějších sér a tři dárky v hodnotě 1500 Kč zdarma.

SADA OBSAHUJE:

  • RevitaBrow Advanced® 3,0 ml
  • Lash & Brow masque 5 ml ZDARMA
  • Pinzetu na obočí ZDARMA
  • Kosmetickou taštičku ZDARMA

O PRODUKTU

RevitaBrow® Advanced
 - Sérum na obočí využívá sílu peptidů a bylinných látek pro posílení a zlepšení vzhledu obočí. Vítěz prestižního ocenění New Beauty Choice Award je vhodný pro všechny, které trápí řídké a nevýrazné obočí. 

Balení 3,0 ml vydrží na 3-4 měsíce každodenní aplikace. Rychlost výsledků může ovlivnit mnoho faktorů, jako například původní stav našeho obočí. Většina našich zákaznic vidí výsledky již během pár týdnů, někdo si však musí počkat o trošku déle.

RevitaLash - Lash & Brow masque - Speciální složení masky na řasy a obočí řeší viditelné poškození řas a obočí. Ať už v důsledku nadměrného stylingu, každodenního líčení nebo poškození způsobeného službami v salonech, tato maska napravuje poškozené a narušené chloupky tím, že jim dodá intenzivní, na živiny bohaté složky, které podporují vzhled zdravějších, jemnějších, lesklejších a pružnějších chloupků.

Pinzeta na obočí - Profesionální pinzeta tvaruje a definuje obočí s komfortní přesností a vytváří tak  dokonale upravené obočí.

Kosmetická taštička


instagram-logo-color-512_1

#INSTAGRAM

Pochlubte se nám svými výsledky! Označte nás na Instagramu @devini_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!
Bannery WEB (43)

Kategorie: ZNAČKY
Obsah séra: 3,0 ml
Obsah masky: 5 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo-revitalash


RevitaLash® Cosmetics je prémiová kosmetika z USA přinášející jedinečnou kolekci pečujících a vyživujících sér na řasy, vlasy a obočí. Nejprodávanějším produktem je sérum na řasy RevitaLash® ADVANCED, originální, jedinečné sérum na řasy vyvinuté očním lékařem, které zlepšuje vzhled řas, chrání je před lámáním a zároveň zlepšuje jejich pružnost a pevnost, takže řasy přirozeně prospívají.

Náš příběh se začal odehrávat v roce 2006 v Californii. Oční lékař Michael Brinkenhoff chtěl vytvořit speciální dárek pro svoji nemocnou ženu Gayle, která se zotavovala po boji se zákeřnou rakovinou prsu. Během léčby její řasy začaly slábnout a vypadávat. Dr. Brinkenhoff se snažil najít způsob, jak Gayle pomoci a opět vrátit řasám jejich sílu a zdraví. A tak vznikl jedinečný produkt RevitaLash® Advanced, který jeho ženě pomohl navrátit nejen krásné řasy, ale především sebevědomí.

Díky úspěchu jednoho produktu mohla následně vzniknout celá kolekce pečujících a vyživujících přípravků na řasy, vlasy a obočí, která vyhrává kosmetická ocenění po celém světě. Sérum na řasy RevitaLash® Advanced je dodnes nejprodávanějším produktem této kosmetiky. Ačkoliv šlo původně o dárek pro jednu ženu, stalo se nakonec dárkem pro další miliony žen po celém světě. ♡