R&C - Intensity Medium/Dark SAMOOPALOVACÍ PĚNA

Neohodnoceno

NOVINKA! Oblíbená samoopalovací pěna Intensity v novém odstínu Medium/Dark. Díky vrstvitelnosti můžete sami zvolit jak intenzivní stupeň opálení budete chtít. Pěna vám vykouzlí intenzivní bronzové opálení. Díky nadýchané konzistenci se pěna lehce aplikuje a okamžitě zasychá na pokožce. Díky obsahu bronzeru si snadno pohlídáte, kam pěnu nanášíte a zajistíte si tak perfektní bezchybné opálení jako od moře! 

Produkt doporučujeme nanášet aplikační rukavicí.

590 Kč
Dostupnost: Skladem
R&C - Intensity Medium/Dark SAMOOPALOVACÍ PĚNA
Neohodnoceno
Snímek obrazovky 2023 08 21 122920
Novinka

Detailní popis produktu

Intensity Dark - pěna pro tmavé opálení s červeným podtónem

Rychleschnoucí pěna Intensity byla vytvořena tak, aby rozjasnila i tu nejmdlejší pleť a dodala jí sytě bronzové opálení. Je speciálně vytvořena s červenými podtóny, které pozvednou přirozený tón vaší pleti a zároveň dodají bezchybné bronzové opálení. Intensity je ideální pro všechny, kteří mají problém získat jasné bronzové opálení.

Nejlépe se hodí pro neutrální a chladné tóny pleti, které touží po hlubokém bronzovém opálení. Vrstvěte Intensity v závislosti na požadované barvě.

1 vrstva pro střední opálení
2 vrstvy pro tmavé opálení

Pěna obsahuje bronzer (okamžitou barvu), snadno si tak ohlídáte rovnoměrnou aplikaci bez jediné chybičky. Pěna je vhodná pro začátečníky se samoopalováním. Díky speciálnímu složení dokáže vyrovnat nerovnoměrnosti a sjednotit opálení. Pěna je speciálně vytvořená s červeným až čokoládovým podtónem, který pozvedne přirozený tón vaší pleti a zároveň dodá bezchybné bronzové opálení. Vhodný pro všechny typy pleti. 

BENEFITY

Bez parabenů
Jednoduchá aplikace
Rychleschnoucí
Vhodný pro všechny typy pleti
Přirozené opálení

 

JAK FUNGUJE SAMOOPALOVÁNÍ?

V kosmetice Rose & Caramel je obsažena přírodní samoopalovací složka DHA, která na pokožce vyvine opálení během pár hodin. Celý proces funguje podobně jako při opalování na sluníčku, ale bez škodlivého záření. Samoopalovací složka DHA (Dihydroxyacetone) se získává z rostlinných zdrojů, jako je například cukrová řepa nebo cukrová třtina.

APLIKACE

Před aplikací samoopalovacího přípravku je třeba pokožku důkladně připravit. Jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. Doporučujeme udělat si peeling celého těla, který pokožku zbaví již odumřelých částí a všech nečistot. Výsledné opálení je díky tomu rovnoměrné a vydrží déle. Samoopalovací přípravek vždy aplikujte na čistou a suchou pokožku. Produkt naneste krouživými pohyby na pokožku pomocí aplikační rukavice. Rovnoměrně rozetřete na celé tělo a nechejte pár minut zaschnout. Pro dosažení požadovaného odstínu smyjte po 6-8 hodinách. Pro dokonalé opálení po celý týden je potřeba pokožku pravidelně hydratovat. Vyhýbejte se však olejům v kosmetice, díky kterým by naopak opálení mizelo rychleji. 


instagram-logo-color-512_1

#INSTAGRAM

Pochlubte se, jak vám naše produkty sluší! Označte nás na Instagramu @devini_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!

Kategorie: Rose & Caramel
Objem: 200 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: