• 1 z 3
 

FAKE BAKE - mitt Aplikační rukavice

12 hodnocení
 

Ideální pomocník pro bezchybnou a rychlou aplikaci samoopalovacího přípravku. Pomocí aplikační rukavičky aplikujete samoopalovací přípravek snadno i z pohodlí domova. Zajistíte si tak bezchybné a rovnoměrné opálení po celém těle. Navíc chrání dlaně před nechtěným zabarvením. Doporučujeme!

Dostupnost Skladem
149 Kč
   
Značka Fake Bake
Kategorie Fake Bake
 

O PRODUKTU
_________________

Nezbytný pomocník pro snadnou aplikaci samoopalovacího přípravku. Rukavice chrání dlaně před nechtěným zabarvením a navíc vám pomůže dosáhnout bezchybného výsledného opálení jako z profesionálního salonu.

Rukavice je určená pro opakované použití, po použití ji stačí přeprat ve vodě s mýdlem.

BENEFITY
____________

✓ Snadná aplikace samoopalovacího přípravku
✓ Chrání dlaně před zabarvením
✓ Opakované použití

APLIKACE
____________

Vždy nanášejte samoopalovací přípravek suchou a čistou rukavicí. Před prvním použitím doporučujeme přeprat ve vodě s mýdlem a nechat uschnout.instagram-logo-color-512_1

#INSTAGRAM

Pochlubte se, jak vám FAKE BAKE opálení sluší! Označte nás na Instagramu @devini_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!

original instagram

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

fake-bake


Fake Bake patří mezi celosvětovou jedničku v oblasti samoopalovací kosmetiky. Kosmetika Fake Bake byla oceněna několika prestižními oceněními “Beauty Awards”. Speciální složení vám zajistí zdravé a dlouhotrvající opálení, bez jakýchkoliv fleků či oranžových tónů. Díky kvalitním ingrediencím tak získáte nejen dokonalé opálení jako od sluníčka, navíc bude vaše pokožka krásně hydratovaná a vyživená.

Vybrat si můžete z celé řady produktů, které vám vykouzlí přirozené opálení během pár hodin z pohodlí domova. Díky rozsáhlé nabídce produktů si můžete snadno vybrat mezi různými intenzitami opálení. Všechny produkty jsou díky své snadné aplikaci vhodné i pro začátečníky. Navíc krásně voní! Nemusíte se tak obávat běžného nepříjemného zápachu při aplikaci produktů. Zajímá vás, jak vypadá výsledné opálení? Podívejte se k nám na Instagram @devini_czsk