SÉRUM NA VLASY - Hair Advanced

3 190,00 Kč
S DPH

Trápí Váš špatný stav vlasů? Vyzkoušejte sérum na vlasy!  Zlepší vzhled jemných a křehce vypadajících vlasů, vlasy posilní a zároveň chrání. Vysoký obsah aminokyselin, peptidů a vitamínu B vlasy zpevňuje, vyhlazuje a dokonale vyživuje. 

Počet

O PRODUKTU

Pečující složení a patentovaný BioPeptin Complex zlepšuje kvalitu vlasů a redukuje jejich vypadávání. Rostlinné výtažky bohaté na antioxidanty a vitamin B vlasy chrání, vyživují a obnovují zdraví křehkých a namáhaných vlasů. Výsledkem jsou zdravější, objemnější a silnější vlasy. 

Směs přírodních ingrediencí jako Ginkgo biloba, ženšenový kořen, Swertia Japonica, výtažky z ovoce a pšeničných proteinů posílí Vaše vlasy, docílíte tak dlouhodobého efektu silných a zdravých vlasů. Již po 4-8 týdnech každodenního používání séra se dostaví viditelná změna na kvalitě vlasů. 

VÝSLEDKY PŘED A PO 

BENEFITY

✓ Použití je možné na přírodní, barvené i chemicky ošetřované vlasy
✓ Jednoduchá aplikace
✓ Výsledky již po 4-8 týdnech
✓ Hypoalergenní a nedráždivé

OBJEM

• 46 ml ( na 3-4 měsíce)

APLIKACE

Doporučujeme nanášet na čisté a vlhké vlasy. Malé množství pěny ( 1-2 stlačení pumpičky) naneseme na konečky prstů a vmasírujeme produkt do vlasů v oblastech, kde chceme, aby byly naše vlasy silnější a pevnější. Produkt se neoplachuje a je potřeba jej nechat působit alespoň po dobu 12 hodin po každé aplikaci. 

#INSTAGRAM

Pochlubte se nám s výsledky! Označte nás na Instagramu @devini_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!

INSTAGRAM @devini_czsk

Parametry

Objem
29,58 ml ( na 3-6 měsíců)

Ke stažení

Návod Hair ADVANCED

Ke stažení (131.65k)

Mohlo by vás také zajímat