MARULA - Intenzivní maska na vlasy

790,00 Kč
S DPH

MASKA NA POŠKOZENÉ VLASY

Maska na vlasy s obsahem oleje z plodů afrického stromu Marula. Je určená k hloubkové regeneraci a hydrataci poškozených a suchých vlasů. Marulový olej se dokáže vstřebat hluboko do vlasového vlákna, napomáhá tak vlas vyživovat zevnitř, nikoliv pouze na povrchu. Intenzivní hloubková péče se pak výrazně projeví na kvalitě Vašich vlasů. 

Počet

Hydratační maska obsahuje marulový olej, který výrazně napomáhá regeneraci poškozených a suchých vlasů. Dodá vlasům pečující a vyživující látky, které vlasy chrání před jejich poškozením a pomáhají obnovit jejich kvalitu a zdraví. 

Fénování, žehlení, barvení, to vše má negativní vliv na růst a kvalitu našich vlasů, proto je potřeba jim pravidelně dodávat kvalitní péči pro jejich ochranu. 

Marula Pure Beauty Oil je přírodní olej bohatý na antioxidanty, obsahuje dokonce o 60% více antioxidantů než olej arganový, který se doposud řadil mezi špičky v oblasti péče o pleť a vlasy. Zdravé mastné kyseliny pak napomáhají udržovat vnitřní vlhkost a hydrataci vlasů. 

POUŽITÍ

Naneste na od středních délek ke konečkům vlasů a nechte působit minimálně 5 minut. Poté opláchněte vodou. Doporučujeme masku používat alespoň 1x týdně. 

_______________________________________________

Více informací o značce Marula Pure Beauty Oil naleznete ZDE.

Parametry

Objem
177 ml

Ke stažení

Marula - návod k použití

Ke stažení (53.64k)

Mohlo by vás také zajímat