MARULA - Hydratační kondicionér

590,00 Kč
S DPH

KONDICIONÉR PRO OCHRANU BARVENÝCH VLASŮ

Lehký kondicionér pro ochranu a regeneraci vlasů, který díky šetrnému složení bez silikonů nezatěžuje vlasy. Díky speciální technologii ColorDefend Technology chrání barvené vlasy před jejich vyblednutím. Obsah marulového oleje napomáhá vlasy chránit před UV zářením a jinými negativními vlivy. Neobsahuje parabeny ani sulfáty.

Počet

Intenzivní a hloubková regenerace díky obsahu oleje z plodů afrického stromu Marula. Chrání barvené vlasy před vyblednutím a napomáhá k jejich vnitřní hydrataci. Kondicionér poskytuje speciální ochranu před UV zářením, udržuje tak stálost barvených vlasů a zabraňuje jejich poškození. 

Marula Pure Beauty Oil je čistě přírodní olej bohatý na antioxidanty, obsahuje dokonce o 60% více antioxidantů než olej arganový, který se doposud řadil mezi špičky v oblasti péče o pleť a vlasy. Zdravé mastné kyseliny napomáhají udržovat vnitřní vlhkost a hydrataci vlasů.

Výhodou marulového oleje je, že se dokáže vstřebat hluboko do vlasového vlákna, napomáhá tak vlas vyživovat zevnitř, nikoliv pouze na povrchu. Intenzivní hloubková péče se pak výrazně projeví na kvalitě a zdraví Vašich vlasů. 

POUŽITÍ

Aplikujte na mokré vlasy a nechte 2-3 minuty působit. Poté opláchněte. 

_______________________________________________

Více informací o značce Marula Pure Beauty Oil naleznete ZDE.

Parametry

Objem
250 ml

Ke stažení

Marula - návod k použití

Ke stažení (53.64k)

Mohlo by vás také zajímat