MARULA BEAUTY - Marulový olej

1 390,00 Kč
S DPH

Lehký a hydratační, Pure Marula Facial Oil je pleťový olej, který se vyrábí z plodů afrického stromu Marula. Má antibakteriální a hojivé účinky, je vhodný jak pro citlivou, tak i aknózní pleť. Je bohatým zdrojem zdravých mastných kyselin a antioxidantů, obsahuje dokonce o 60% více antioxidantů než olej arganový, který byl doposud považován za špičku v oblasti péče o pleť. 

Velikost
Počet
Skladem

Pure Marula oil se vyrábí z plodů stromu Marula. Tyto plody se v Africe využívají již po celá staletí, zejména pro jejich léčivé účinky. Pojďme se na ně společně podívat! 

LÉČBA AKNÉ A KOŽNÍCH ZÁNĚTŮ

U marulového oleje byly prokázány antibakteriální a hojivé účinky, nejen, že olej pomáhá léčit kožní záněty, ale je vhodný i na zklidnění popálené či podrážděné pleti. Má dokonce srovnatelné antibakteriální účinky, jako oblíbený Tea Tree, ten však na rozdíl od marulového oleje není vhodný pro citlivou pleť a může se používat pouze lokálně. 

HYDRATACE

Olej z Maruly je bohatý na zdravé mastné kyseliny, které pomáhají udržovat pleť dostatečně hydratovanou, je tedy vhodný jak pro zimní měsíce, tak i v létě proti vysušení pleti ze sluníčka. Konkrétně obsahuje kyselinu stearovou a palmitovou, které se přirozeně vyskytují ve vrchní vrstvě naší pokožky. 

STÁRNUTÍ PLETI

Marulový olej je bohatým zdrojem antioxidantů, obsahuje dokonce o 60% více antioxidantů, než olej arganový. Antioxidanty výrazně zpomalují stárnutí pleti a tvoření vrásek, ale také chrání pleť před volnými radikály, které se usazují na pleti ze špatného ovzduší, kouření, nebo např. nevhodného make-upu. 

LÉČBA JIZEV

Trápí Vás jizvy po akné, strie nebo suchá pokožka? Při pravidelném používání napomáhá regeneraci kožních buněk a navrací tak pleti její pružnost.  

Marulový olej patří mezi nejvíce stabilní oleje, které máme v dnešní době k dispozici. Je desetkrát odolnější proti oxidaci než olivový olej.  

SLOŽENÍ

99% čistý marulový olej, 1% bylinkový esenciální olej. 

NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH

Vlastníme oficiální certifikát Leaping Bunny, který dokazuje, že produkty, ani jednotlivé obsažené složky nebyly testovány na zvířatech. 

_______________________________________________

Více informací o značce Marula Pure Beauty Oil naleznete ZDE.

Parametry

Složení
99% Marula Oil, 1% Essential Oil Fragrance Blend (Linalool, Limonene)

Ke stažení

Marula - návod k použití

Ke stažení (53.64k)

Mohlo by vás také zajímat