MICELÁRNÍ VODA - RevitaLash

690,00 Kč
S DPH

Jemná čistící voda RevitaLash představuje šetrný způsob odlíčení očí a make-upu. Obsahuje aloe vera a měsíček pro hydrataci pokožky a ochranu proti vysušení. Respektuje přirozené pH pokožky a díky obsahu panthenolu předchází jejímu podráždění.

Počet

Kosmetika RevitaLash představuje novinku v oblasti péče o pleť a řasy: Micelární vodu Micellar Water Lash Wash. 

Micelární voda je složena z malých molekul zvaných micely. Tyto drobné molekuly na sebe přirozeně dokáží vázat nečistoty a mastnotu vyskytující se na pleti. Usnadní tak hloubkové čistění pleti bez nutného tření a následného podráždění pokožky.

Vzhledem k šetrnému složení nepoškodí ochranný film, který si pokožka sama přirozeně tvoří na svém povrchu. Respektuje přirozené pH pokožky a díky obsahu panthenolu ji chrání před podrážděním. 

Micelární voda je vhodná pro všechny typy pleti. Je obohacena o hydratační a pečující látky jako je aloe vera nebo heřmánek. Pleť je po vyčištění krásná a svěží. 

Předpokladem pro krásnou a zdravou pleť je její správné čistění, proto bychom odličování neměli podceňovat. Kvalitní přípravky Vás důkladně zbaví všech nečistot, pleť pak snadno dokáže vstřebat důležité pečující a hydratační látky, které jsou obsaženy ve Vašem oblíbeném séru či krému. 

Parametry

Objem
100 ml

Mohlo by vás také zajímat