REGENESIS ♡ SPREJ NA RŮST VLASŮ

3 190,00 Kč
S DPH

SPREJ PRO RŮST A POSÍLENÍ DLOUHÝCH VLASŮ

Regenerační sprej stimuluje růst vlasů a snižuje jejich vypadávání. Hloubkově hydratuje a vyživuje vlasovou pokožku. Díky revitalizačním účinkům získají vlasy maximální objem, sílu a lesk. Speciální rostlinné složení napomáhá vlasy chránit před poškozením. 

Počet

O PRODUKTU

Speciální dvoufázový sprej je hlavním produktem vlasové řady ReGenesis. Sprej hloubkově regeneruje a vyživuje kořínky vlasů, stimuluje tak vlasy k rychlejšímu růstu a zároveň zamezuje jejich vypadávání. 

Technologie RevitaSome ™ se postará o postupné uvolňování patentovaného složky BioPeptin Complex, která se skládá z tukových lipidů, peptidů a antioxidantů. Ingredience jsou do vlasů uvolňovány postupně, čímž jsou zajištěny nejlepší výsledky. Odměnou jsou objemnější, zdravější a krásnější vlasy.

Nezbytné živiny, posilující peptidy a ochranné rostlinné ingredientce pomáhají zlepšit vlasovou strukturu a dodávají vlasům lesk a objem. Ideální na jemné a řídnoucí vlasy. Denní použití chrání vlasy před poškozením a podporuje jejich plnější vzhled.

___

BENEFITY

  • Hypoalergenní a nedráždivé složení
  • Vhodné pro citlivou pokožku
  • Podporuje růst vlasů a redukuje jejich vypadávání

AKTIVNÍ SLOŽKY

BioPeptin Complex®: Biotin, extrakt ze zeleného čaje bohatý na panthenol, peptidy a lipidy posiluje vlasy, pomáhaje je udržovat v kondici a chrání je před poškozením a slabou hustotou.

Gingko biloba, Ženšen pravý, Swertia japonica, Saw palmetto, Pšeničný protein

NÁŠ TIP

Pomocí konečků prstů vmasírujte sprej do pokožky hlavy. Pomocí masáže prokrvíte pokožku, která pak lépe absorbuje potřebné vyživující látky obsažené ve spreji. 

Parametry

Objem
60 ml

Mohlo by vás také zajímat