NAILS.INC - Superfood repair oil

449,00 Kč
S DPH

VYŽIVUJÍCÍ OLEJ NA NEHTY

Regenerační a vyživující olejíček zachrání vaše zničené nehty a suchou kůžičku v jejich okolí! Kombinace arganového, mandlového a šípkového oleje poskytne nehtům intenzivní hydrataci, výživu a péči, díky které budou silnější, pevnější a a zdravější. Doporučujeme zejména pro regeneraci nehtů po gelové manikúře!

Počet

O PRODUKTU

Regenerační a vyživující olejíček zachrání vaše zničené nehty a suchou kůžičku v jejich okolí! Kombinace vyživujících olejíčků poskytne nehtům intenzivní hydrataci, výživu a péči, díky které budou silnější, pevnější a a zdravější. Doporučujeme zejména pro regeneraci nehtů po gelové manikúře. Arganový olej patří mezi silné zástupce antioxidantů, napomáhá ke zpomalení stárnutí pokožky a k obnovení její vitality. Hydratuje, zvláčňuje, regeneruje a urychluje hojení jemných ranek. Mandlový olej představuje další antioxidant s protizánětlivými účinky. Oblíbený je jak v péči o pleť, vlasy tak i o nehty a nehtovou kůžičku. Má regenerační schopnosti a nehty posiluje a vyživuje. Obsahuje vitamíny A, E, K a síru. Šípkový olej je nabitý prospěšnými látkami jako je vitamin C, dále flavonoidy, vitaminy skupiny B, vitamin A a K. Urychluje hojení jemných ranek a regeneruje poškozené nehty. 

BENEFITY

✓ Intenzivní regenerace poškozených nehtů
✓ Silnější a pevnější nehty
✓ Rychle zasychá
✓ Snadná aplikace

POUŽITÍ

Pomocí stisknutí aplikátoru naneste olejíček přímo na nehet a jemně vmasírujte i do kůžičky v okolí nehtu. Jemné masírování napomůže k lepšímu absorbování olejíčku. Následně nechte volně cca 5-10 minut zaschnout. Pro intenzivní péči a regeneraci poškozených nehtů doporučujeme aplikovat 2x týdně. Před nanesením laku na nehty je třeba nejprve důkladně umýt a vysušit. 

#INSTAGRAM

Pochlubte se, jak vám naše produkty sluší! Označte nás na Instagramu @devini_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!

INSTAGRAM @devini_czsk

Parametry

Objem
14 ml

Mohlo by vás také zajímat