NAILS.INC - Gelový lak na nehty

449,00 Kč
S DPH

GELOVÝ LAK NA NETHY

Pestré barvičky, ultra lesklý efekt gelový nehtů bez UV lampy a péče v jednom! Vyzkoušejte nové gelové laky na nehty od INC.redible! Díky obsahu výtažku z jihoafrického keře Myrothamnus flabellifolia nehty regenerují, zlepšují jejich vzhled a chrání proti lámání. Těšit se můžete na pestré barvičky, intenzivní krytí a dlouhodobou výdrž!

Barva
Počet

O PRODUKTU

Vytvořte ultra lesklý gelový efekt bez UV lampy! Gelové laky od kosmetiky INC.Nails obsahují intenzivní pigmenty, díky kterým docílíte perfektního krytí. Široký štětec zajistí snadnou a rychlou aplikaci. Laky jsou obohaceny o květinový extrakt z jihoafrického keře Myrothamnus flabellifolia. Nehty tak napomáhají regenerovat, zlepšují jejich vzhled a chrání proti lámání. Na výběr máme velké množství nejrůznějších odstínu, vybere si tak opravdu každý. 

NÁŠ TIP 

Přejete si dokonalou manikúru jako z profesionálního salonu, která dlouho vydrží? Víme jak na to! Nejprve dopřejte svým rukám intenzivní výživu a péči, díky které budou hezky hydratované a jemné. Vyzkoušejte naší masku na ruce Thirsty hands. Základ kvalitní manikúry jsou zdravé a pevné nehty, proto vždy začněte s kvalitní podkladovou bází, která nehtům dodá výživu a navíc je chrání před vysoušením a lámáním. Regenerační podkladová báze Gel Rehab. Následně naneste svůj oblíbený lak. Pro ještě lepší efekt doporučujeme gelové laky s intenzivním krytím a delší výdrží. Gelový lak na nehty Nails.INC. Posledním a neméně důležitým krokem je nanesení svrchního ochranného laku, který prodlouží výdrž, dodá lesk a nehty ochrání před lámáním a poškrábáním laku. Ochranný svrchní lak Nails.Inc

BENEFITY

✓ Intenzivní krytí
✓ Dlouhodobá výdrž
✓ Rychle zasychá
✓ Pečující složení
✓ Vegan

POUŽITÍ

Sundejte víčko, následně vyšroubujte štěteček. Pomocí štětečku naneste lak na nehty. Pro intenzivní efekt doporučujeme nanést dvě vrstvy laku. 

#INSTAGRAM

Pochlubte se, jak vám naše produkty sluší! Označte nás na Instagramu @devini_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!

INSTAGRAM @devini_czsk

Mohlo by vás také zajímat