FAKE BAKE - Coconut Serum

1 150,00 Kč
S DPH

Dopřejte si kombinaci luxusního opálení a dokonalé péče. Samoopalovací sérum FLAWLESS COCONUT SERUM dodá vaší pokožce krásné opálení středního až tmavého odstínu, a navíc se postará o její dokonalou hydrataci a péči. Sérum je obohaceno o kyselinu hyaluronovou, kokosový olej a aminokyseliny, které pomáhají proti stárnutí pleti a tvoření vrásek. 

Počet

O PRODUKTU

Luxusní samoopalovací sérum obohacené o pečující látky vám vykouzlí nejen krásné opálení, ale navíc bude o vaši pokožku dokonale postaráno. 

Kyselina hyaluronová

Mluví se o ní jako o zázraku. A právem! Účinky působení kyseliny hyaluronové se dostaví téměř okamžitě. Je jedničkou v hydrataci pleti a udržuje ji krásně vyživenou. Dokáže na sebe vázat velké množství vody a snadno tak v pleti udržuje vlhkost, která je velmi důležitá pro hloubkovou hydrataci. Navíc poskytuje ochranu pleti proti slunečnímu záření.

Aminokyseliny

Výrazně zpomalují stárnutí pleti a tvoření vrásek. Aminokyseliny jsou nezbytné pro zdraví naší pokožky a podporují účinek vitamínů a minerálů. Dokáží udržovat vlhkost uvnitř pleti a podporují tak její hydrataci. 

Kokosový olej

Olej bohatý na antioxidanty, které napomáhají chránit vaši pleť a zvyšovat její odolnost proti škodlivým látkám. Regeneruje suchou pokožku a zklidňuje její podráždění. Navíc vaši pokožku příjemně provoní krásnou kokosovou vůní. 

BENEFITY

✓ Bez parabenů
✓ Snadná aplikace
✓ Přirozené opálení
✓ Dlouhotrvající efekt

JAK FUNGUJE SAMOOPALOVÁNÍ?

V kosmetice Fake Bake je obsažena přírodní samoopalovací složka DHA, která na pokožce vyvine opálení během pár hodin. Celý proces funguje podobně jako při opalování na sluníčku, ale bez škodlivého záření. Samoopalovací složka DHA (Dihydroxyacetone) se získává z rostlinných zdrojů, jako je například cukrová řepa nebo cukrová třtina. 

APLIKACE

Před aplikací samoopalovacího přípravku je třeba pokožku důkladně připravit. Jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. 

Doporučujeme udělat si peeling celého těla, který pokožku zbaví již odumřelých částí a všech nečistot. Výsledné opálení je díky tomu rovnoměrné a vydrží déle. 

NÁŠ TIP: Vyzkoušejte jemný kokosový peeling FAKE BAKE Coconut Body Polish! 

Samoopalovací přípravek vždy aplikujte na čistou a suchou pokožku. Produkt naneste krouživými pohyby na pokožku pomocí aplikační rukavice. Rovnoměrně rozetřete na celé tělo a nechejte působit minimálně 6-8 hodin. 

Pro dokonalé opálení po celý týden je potřeba pokožku pravidelně hydratovat. Vyhýbejte se však olejům či hutným krémům, díky kterým by naopak opálení mizelo rychleji. Pro intenzivní hydrataci doporučujeme FAKE BAKE Mistifier Body Spray, který neobsahuje žádné olejové složky, je tak vhodný k samoopalovací kosmetice. 

#INSTAGRAM

Pochlubte se, jak vám FAKE BAKE opálení sluší! Označte nás na Instagramu @devini_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!

INSTAGRAM @devini_czsk

Parametry

Objem
148 ml

Ke stažení

Návod na snadné samoopalování

Ke stažení (70.18k)

Mohlo by vás také zajímat