FAKE BAKE - Flawless Darker

890,00 Kč
S DPH

Krásné intenzivní opálení jako od moře! Samoopalovací sprej pro tmavé opálení FLAWLESS DARKER vám během pár hodin vyvolá bronzové dlouhotrvající opálení, které vydrží až 10 dní. Velmi snadno se nanáší a má příjemnou kokosovou vůni. Balení obsahuje aplikační rukavičku pro snadnou aplikaci ZDARMA!

Počet

O PRODUKTU

Líbí se vám efekt samoopalovacího nástřiku? Pak si samoopalovací sprej FLAWLESS DARKER určitě zamilujete. Během pár hodin vám dodá krásné přirozené opálení jako od sluníčka, které vydrží až 10 dní. Sprej je tmavě zabarvený, snadno si tak ohlídáte bezchybnou a rovnoměrnou aplikaci jako z profesionálního salonu. Velmi rychle se vsákne do pokožky a vytvoří krásné bronzové opálení tmavého odstínu. 

BENEFITY

✓ Bez parabenů
✓ Snadná aplikace
✓ Přirozené opálení
✓ Dlouhotrvající efekt

JAK FUNGUJE SAMOOPALOVÁNÍ?

V kosmetice Fake Bake je obsažena přírodní samoopalovací složka DHA, která na pokožce vyvine opálení během pár hodin. Celý proces funguje podobně jako při opalování na sluníčku, ale bez škodlivého záření. Samoopalovací složka DHA (Dihydroxyacetone) se získává z rostlinných zdrojů, jako je například cukrová řepa nebo cukrová třtina. 

APLIKACE

Před aplikací samoopalovacího přípravku je třeba pokožku důkladně připravit. Jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. 

Doporučujeme udělat si peeling celého těla, který pokožku zbaví již odumřelých částí a všech nečistot. Výsledné opálení je díky tomu rovnoměrné a vydrží déle. 

NÁŠ TIP: Vyzkoušejte jemný kokosový peeling FAKE BAKE Coconut Body Polish! 

Samoopalovací přípravek vždy aplikujte na čistou a suchou pokožku. Produkt naneste krouživými pohyby na pokožku pomocí aplikační rukavice. Rovnoměrně rozetřete na celé tělo a nechejte působit minimálně 6-8 hodin. Pokud chcete docílit tmavšího odstínu, stačí aplikovat dvě vrstvy. 

Pro dokonalé opálení po celý týden je potřeba pokožku pravidelně hydratovat. Vyhýbejte se však olejům či hutným krémům, díky kterým by naopak opálení mizelo rychleji. Pro intenzivní hydrataci doporučujeme FAKE BAKE Mistifier Body Spray, který neobsahuje žádné olejové složky, je tak vhodný k samoopalovací kosmetice. 

#INSTAGRAM

Pochlubte se, jak vám FAKE BAKE opálení sluší! Označte nás na Instagramu @devini_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!

INSTAGRAM @devini_czskPodívejte se na video, jak správně aplikovat! 

Parametry

Objem
177 ml

Ke stažení

Návod na snadné samoopalování

Ke stažení (70.18k)

Mohlo by vás také zajímat