H&G - You´re Pawsome

109,00 Kč
S DPH

MASKA NA OBLIČEJ

Tahle roztomilá maska funguje stejně dobře, jak vypadá! Rozmazlujte svoji pleť maskou od kosmetiky HOLLER & GLOW! Maska na obličej "YOU´RE PAWSOME" dodá Vaší pleti energii a vitalutu pomocí avokádového oleje, výtažku z papáji a ricinového oleje. 

Počet

O PRODUKTU

Rozmazlujte svoji pleť maskou od kosmetiky HOLLER & GLOW! Maska na obličej "YOU´RE PAWSOME" dodá Vaší pleti energii a vitalutu pomocí avokádového oleje, výtažku z Papáji a ricinového oleje. Avokádový olej se postará o hydrataci a regeneraci pleti. Napomáhá sjednocovat tón pokožky, redukuje viditelnost pigmentových skvrn a podporuje tvorbu kolagenu. Ricinový olej je bohatý zdroj nenasycených mastných kyselin. Je vhodný k regeneraci zejména velmi suché pokožky a jemných jizviček. Papája má skvělé antibakteriální účinky, je také zdrojem pleti prospěšných antioxidantů a napomáhá k regeneraci pokožky. Navíc napomáhá k odstranění jemných otoků obličeje po ránu. 

POUŽITÍ

Naneste na čistou pokožku. Vyjměte masku z obalu a přiložte na obličej. Nechte působit 15 minut, poté usušte. Není potřeba oplachovat.

#INSTAGRAM 

Pochlubte se, jak vám maska sluší! Označte nás na Instagramu @devini_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup! 

INSTAGRAM @devini_czsk

Parametry

Objem
22 ml

Mohlo by vás také zajímat