ŘASENKA & PRIMER ♡ SET 2v1

690,00 Kč
S DPH

NOVINKA OD ZNAČKY REVITALASH!

Dva z nejoblíbenějších produktů REVITALASH nyní v jednom praktickém balení! Duo, které Vám vykouzlí nádherně dlouhé a objemné řasy během pár minut. 

Počet

Novinka značky REVITALASH! Podkladová báze - Volumizing Primer a řasenka - Volumizing Mascara nyní v jednom balení. Vše co potřebujete pro dokonale nalíčené řasy. 

Podkladová báze - Volumizing Primer

Hedvábný, matný podklad, který připravuje povrch řas na bezchybnou aplikaci řasenky. Obaluje řasy, které pak vypadají delší a silnější. Výsledkem jsou delší a objemnější řasy po celý den. Současně řasy chrání před poškozením a poskytuje jim hydrataci. 

Řasenka - Volumizing Mascara

O maximální délku a objem Vašich řas se následně postará Volumizing Mascara. Nejen, že Vaše řasy dokonale zvýrazní, ale navíc obsahuje hydratační látky, které zabraňují jejich vysoušení a lámání. Unikátní kartáček zabraňuje vytváření hloučků a oddělí každou řasu zvlášť.

BENEFITY:

  • Maximální objem a délka, které vydrží po celý den
  • Speciální aplikátor pomáhá předcházet slepování řas
  • Řasy jsou chráněné a hydratované
  • Hypoalergenní a nedráždivé

POUŽITÍ:

Naneste podkladovou bázi točivým pohybem kartáčku od kořínku řas k jejich konečkům. 

Poznámka: Točení kartáčkem je důležité pro oddělení a rovnoměrné obalení řas.

Pro přirozený vzhled naneste jednu vrstvu podkladové báze a poté ihned aplikujte řasenku. Pro dramatičtější vzhled aplikujte dvě vrstvy podkladové báze. Po zaschnutí první vrstvy aplikujte druhou a poté ihned naneste jednu až dvě vrstvy řasenky. 

Parametry

Objem
11 ml

Mohlo by vás také zajímat