REGENERAČNÍ ŠAMPÓN - RevitaLash

690,00 Kč
S DPH

ŠAMPON NA POŠKOZENÉ VLASY

Trápí Vás slabé, poškozené vlasy bez objemu? Dopřejte jim kvalitní péči s naším šamponem THICKENING SHAMPOO! Je to více než jen obyčejný šampon. Jedinečné složení slouží k obnově hustoty vlasů a poskytuje terapeutické účinky Vaší pokožce. Při pravidelném používání budou Vaše vlasy objemnější, silnější a zdravější. 

Počet

O PRODUKTU:

Jedinečné složení je bohaté na terapeutické složky, které napomáhají ke zdraví Vaší pokožky, posilují vlasové kutikuly a zesilují tloušťku vlasů. Šampon odstraňuje z vlasů a pokožky veškeré nečistoty a chrání je proti poškození. Vlasy jsou tak silnější, nabývají většího objemu a jsou zdravější.  

Šampon obsahuje Lněný protein, který vlasy chrání před lámáním. Jojobový olej napomáhá k posílení vlasů a vlasové pokožky. Výtažky z Ženšenu navíc dodávají vlasům potřebnou dávku antioxidantů a chrání je tak před škodlivými vlivy okolí. 

BENEFITY:

  • Nevymývá barvu
  • Neobsahuje Sulfáty, Parabeny a Ftaláty
  • Doporučeno dermatology
  • Hypoalergenní
  • Netestováno na zvířatech

POUŽITÍ:

Při aplikaci se zaměřte zejména na vlasovou pokožku. Krouživými pohyby šampon vmasírujte do pokožky a následně do vlasů až ke kořínkům. Nechte působit 1-2 minuty a následně opláchněte. Pro dosáhnutí maximálních výsledků doporučujeme používat v kombinaci s kondicionérem THICKENING CONDITIONER - na obnovu hustoty vlasů. 

Parametry

Objem
250 ml

Mohlo by vás také zajímat