INTENSE TANNING LOTION

990,00 Kč
S DPH

Nejintenzivnější opálení z nové luxusní kolekce XEN-TAN. Samoopalovací přípravek pro ultra tmavé opálení nově v naší nabídce! Neobsahuje bronzer, ihned po aplikaci můžete zvolit světlé oblečení a nemusíte se obávat žádného zabarvení. 

Počet

Samoopalovací krém INTENSE TANNING LOTION se snadno roztírá a rychle se absorbuje do pokožky. Výsledné opálení je intenzivní, jedná se o nejtmavší samoopalovací krém z nové řady. 

Obsahuje Aloe Vera a arganový olej, který zanechá pokožku krásně jemnou a hydratovanou. Krém má krásnou okurkovo-melounovou vůni, nemusíte se tedy obávat typického samoopalovacího zápachu. Stejně jako všechny výrobky XEN-TAN obsahuje olivové podtóny, které zajistí přirozené opálení bez oranžových skvrn. 

BENEFITY

  • Rychleschnoucí
  • Nebarví oblečení
  • Neobsahuje parabeny, sulfáty ani lepek
  • Krásná vůně okurky a melounu

POUŽITÍ

Vzhledem k tomu, že krém neobsahuje bronzer, nedoporučujeme jej začátečníkům se samoopalováním. Doporučujeme při aplikaci použít aplikační rukavicÍ. Před každou další aplikací doporučujeme udělat peeling pokožky. Nepoužívejte před aplikací žádné mastné přípravky či oleje. Aplikujte na čistou a suchou pokožku. Více se dozvíte v přiloženém návodu.

Jedno balení vydrží na 2-3 měsíce pravidelné aplikace celého těla. 

Parametry

Objem
150 ml

Ke stažení

Návod na snadné samoopalování

Ke stažení (36.91k)

Mohlo by vás také zajímat