MarulaWeb-WhyMarula-NaturallySuperior_1.

Pure Marula oil je pleťový olej, který se vyrábí z plodů stromu Marula. Tyto plody se v Africe využívají již po celá staletí. Má antibakteriální a hojivé účinky, nejen, že olej pomáhá léčit kožní záněty, ale je vhodný i pro použití na popálenou či podrážděnou pleť. 

Olej z Maruly je bohatý na zdravé mastné kyseliny, které pomáhají udržovat pleť dostatečně hydratovanou, je tedy vhodný jak pro zimní měsíce, tak i v létě proti vysušení pleti ze sluníčka. Marulový olej je bohatým zdrojem antioxidantů, které výrazně zpomalují stárnutí pleti a tvoření vrásek. 

Marula olej patří mezi nejvíce stabilní oleje, které máme v dnešní době k dispozici. Je desetkrát odolnější proti oxidaci než olivový olej.

LÉČBA AKNÉ

Velkou výhodou marulového oleje je, že je vhodný pro všechny typy pleti. Má vysoké antibakteriální a léčivé účinky.

Velmi oblíbeným pomocníkem proti akné a kožním problémům je Tea Tree olej, tento olej však není vhodný pro citlivou pleť, protože je příliš agresivní. Marulový olej je proto skvělou alternativou, protože má stejné antibakteriální účinky, ale díky jeho šetrnému a jemnému složení je vhodný i pro zákazníky s citlivou pokožkou. Ať už Vás tedy trápí suchá pleť, akné či vrásky, olej z Maruly Vám pomůže s problémy bojovat.

Vzhledem k tomu, že byly prokázány jeho léčivé účinky, je vhodný i pro zákazníky s kožním onemocněním. 

LÉČBA JIZEV

Trápí Vás jizvy po akné, strie či suchá pokožka? Pak je pro Vás tento olej ideální volbou. Při pravidelném používání napomáhá regeneraci kožních buňek a navrací tak pleti její hebkost a pružnost.

PÉČE O VLASY

Olej Marula má velmi široké využití. Vlasy jsou neustálými úpravami velmi namáhané. Barvení, fénování nebo žehlení vlasy poškozují a vysušují, vlasy pak mají sklon k třepení, lámání a vypadávání. Doporučujeme pár kapek oleje vmasírovat do vlhkých vlasů. Nejen, že vlasy ochrání před vysušením, ale díky vysokému obsahu antioxidantů je ochraňuje také před slunečním zářením a poškozením tepelnými úpravami. 

Produkty na vlasy od kosmetiky Marula Pure Beauty Oil doporučujeme zejména na suché a poškozené vlasy, kterým nedodá pouze hydrataci a vlhkost, ale také je hloubkově vyživí. 

_________________________________________________________

MarulaWeb-Products-LandingBanner.jpg