O značce The Perfect V

BEAUTY FOR THE V

O NÁS

________________________________________________________________________________________________________________________

THE PERFECT V ™

LUXUSNÍ PEČUJÍCÍ PRODUKTY PRO VAŠE INTIMNÍ PARTIE

Pečující kolekce The Perfect V ™ obsahuje kompletní řadu přípravků pro intimní péči, jako jsou jemné kosmetické krémy, sprchové gely, zpevňovací séra, a to vše v krásném elegantním balení.

Správná péče je klíčem k pocitu krásy a pohody. Je důležité si uvědomit, jak citlivá je oblast intimních partií, proto jsou naše produkty vyrobeny ze skandinávských surovin nejvyšší kvality. Obsah vitamínů s přísadami proti stárnutí zajišťuje luxusní péči o pokožku.

The Perfect V ™ byla inspirována životním stylem skandinávských žen, které se jako ostatní ženy po celém světě chtějí cítit pohodlně, krásně a sebevědomě.

____________________________________________________________________________________

INGREDIENCE

Ostružiník moruška, sestra naší ostružiny roste na dalekém severu, kde ji sbírají jako borůvky. Plody morušky jsou bohatým zdrojem vitamínu C, který napomáhá zlepšit a rozjasnit vzhled pokožky. Ostružiník obsahuje Omega-3 a Omega 6, které jsou nezbytné pro zdravě vypadající pokožku. Ve Skandinávii se používají čajové výtažky z listů pro léčbu urologických potíží. 

 Jedna z načich hlavních ingrediencí. Borůvky mají regenerační schopnosti a urychlují hojení. Olej získaný z jejich plodů má zklidňující účinky pro citlivou pokožku. Díky vysokému obsahu esenciálních mastných kyselin vytváří na povrchu pokožky jemnou ochrannou bariéru. Výtažky z borůvek jsou bohaté na vitamíny B, C a E, které pokožce dodávají výživu. 

Bezový květ patří mezi velmi populární ingredienci Skandinávských drinků, tradiční medicíny a kosmetiky. Má jemnou a svěží vůni. Hlavním důvodem, proč jsou bezové květy tak oblíbené, jsou jejich antiseptické, antioxidační a protizánětlivé účinky. Bezový květ obsahuje několik důležitých vitamínů: A, B1, B2, B3 a C, které napomáhají chránit pokožku proti předčasnému stárnutí.

Brusinky jsou ve Skandinávii velmi oblíbenou součástí diet, často jsou nazývány jako super ovoce. Nejvíce známé jsou brusinky jako bojovník proti zánětu močových cest. Obsahují vysoké množství antioxidantů, minerálních látek a vyváženou směs vitamínů. Díky vysokým antibakteriálním účinkům výrazně podporují imunitu, potlačují infekce a bojují proti zánětům. Vysoký obsah vitamínu E napomáhá ke zklidnění jemné a citlivé pokožky. 

Šípky obsahují dokonalou směs výživných a pečujících látek. Zejména díky obsahu antioxidantů a zdravých mastných kyselin napomáhá léčbě kožních zánětů a zklidňuje podráždění. Vitamín A napomáhá k regeneraci kožních buněk a udržuje tak pokožku pružnou a vyživenou, díky této vlastnosti jsou šípky vhodné pro léčbu popálenin, jizev nebo pigmentových skvrn. 

Rakytník řešetlákový patří mezi velmi oblíbené plody ve Skandinávii. Vyrábí se z něj různé marmelády a často jej přidávají do své kuchyně. Rakytník obsahuje 12x více vitamínu C než pomeranč. Řadí se mezi hlavní ingredience, které potlačují stárnutí pokožky. Má protivirové účinky, výrazně podporuje imunní systém, zvyšuje odolnost proti infekcím a pomáhá léčit kožní záněty, akné či dokonce popáleniny. 

________________________________________________________________________________________________________________________

The Perfect V Náš příběh

NÁŠ PŘÍBĚH

________________________________________________________________________________________________________________________

AVONDA NELSON URBEN

Avonda Urben vždy dokázala být naprosto spontánní. Naštěstí pro nás promítla svého podnikavého ducha do nové kategorie produktů, The Perfect V. A tak vznikla nová řada luxusních pečujících produktů, které umožňují ženám cítit se krásně za každých okolností.

Poté, co strávila více než 20 let v kosmetickém průmyslu jako marketingový manažer pro několik předních firem, jako je např. Revlon nebo L´Oréal, rozhodla se od základu změnit svůj život. Opustila velký New York a rozhodla se žít nový severský život. Nové a náročné prostředí nevzala jako překážku, ale výzvu. Ponořila se do místní kultury a byla okouzlená přirozenou sebedůvěrou skandinávských žen. To ji inspirovalo vytvořit zcela novou pečující kolekci pro oblast V, která ženy vystihuje nejvíce.

Oblast intimních partií je vystavena neustálým úpravám, jako je holení, laser, voskování, které pokožku namáhají a dráždí. Proto byla vyvinuta luxusní řada péče o krásu, která má zklidňující a hydratační účinky na intimní partie ženy.

AVONDA NELSON URBEN