DOPŘEJTE SI KRÁSNÉ OPÁLENÍ JAKO OD MOŘE!

Objednejte se na aplikaci luxusního samoopalovacího nástřiku do našeho salonu na Praze 2!

CENA APLIKACE: 490,-

_________________________________________________


 SHOWROOM

U Kanálky 4, Praha 2 - Vinohrady (zastávka Jiřího z Poděbrad)

Otevírací doba: PO-PÁ 10-18

x

OBJEDNÁNÍ:

Tel. č.: +420 774 599 919

E-mail: info@devini.cz

______________________

____________________

Instagram @devini_czsk

unnamedD.jpgx

___________________

JAK FUNGUJE SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK

_______________________________________________________________________________

Samoopalovací nástřik je zdravá forma opálení bez škodlivého záření. Nástřik Vám během pár hodin vyvolá na pokožce přirozené opálení, které vydrží až 10 dní. U nás v salonu si můžete vybrat světlý, střední nebo tmavý nástřik opálení. 

Je vhodný pro všechny typy pleti! Díky obsaženým olivovým podtónům vytvoří přirozené opálení i na té nejsvětlejší pokožce, je tedy vhodný i pro úplné bledulky, které se na sluníčku nemohou opálit. 

Samoopalovací nástřik od kosmetiky FAKE BAKE krásně voní po vanilce a mandlích, nemusíte se obávat žádného nepříjemného chemického zápachu. 

x

CENA APLIKACE

JEDNORÁZOVÁ APLIKACE.........490,-

PERMANENTKA 5+1 ZDARMA....2 450,-

PERMANENTKA 8+2 ZDARMA....3 980,-

x

x

___________________________________________

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

_______________________________________________________

Jak samoopalovací nástřik probíhá?

Samoopalovací nástřik vám odborně aplikuje proškolený personál. Kosmetika FAKE BAKE nepoužívá automatické kabinky, u kterých hrozí nerovnoměrné opálení. Naši zaměstnanci tak mohou aplikaci přizpůsobit každému zákazníkovi dle jeho potřeby a přání. Díky osobnímu přístupu tak můžeme všem našim klientům dopřát aplikaci na míru, např.: vyrovnat nerovnoměrné opálení od sluníčka. 

Jak dlouho trvá aplikace?

Samotná aplikace trvá 5-10 minut, máme však pro každého z vás vyhrazeno více času, abychom se vám mohli plně věnovat a nabídnout občerstvení formou kávy, prosecca, popřípadě něco sladkého. 

Je aplikace nezávadná?

Aplikace samoopalovacího nástřiku je bezpečná. Aktivní složkou, která vyvolává na pokožce opálení, je DHA. Jedná se o přírodní složku, který se vyrábí při zpracování cukrové třtiny. Neobsahuje parabeny. Samoopalovací kosmetika má velkou výhodu oproti soláriím či opalování na sluníčku u kterých hrozí popálení kůže, zdravotní problémy a v neposlední řadě pokožku vysušují a urychlují tak tvorbu vrásek. 

Jak se na nástřik připravit?

Věnujte pár minut správné přípravě pokožky, jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. Nepodceňujte přípravu, nevěřili byste, jaký rozdíl udělá krátká příprava před aplikací!

Před každou aplikací samoopalovacího přípravku doporučujeme udělat peeling celého těla. Peeling by neměl obsahovat žádné mastné složky či oleje, které by mohly vytvořit nerovnoměrnosti v opálení. Peeling zbaví vaši pokožku již odumřelých buněk, výsledné opálení je tak rovnoměrné a déle vydrží. 

V den aplikace doporučujeme zvolit tmavší a pohodlné oblečení. Nástřik působí na pokožce 6-8 hodin, po tuto dobu může zabarvit světlé oblečení. Po 6-8 hodinách můžete samoopalovací nástřik smýt. Po sprše již můžete nosit světlé oblečení a nemusíte se obávat zabarvení. 

Jak se o opálení starat?

Aby výsledné opálení vydrželo co nejdéle intenzivní, doporučujeme pokožku pravidelně hydratovat tělovým krémem nebo mlékem. Vyhýbejte se však olejíčkům, ty vymývají samoopalovací kosmetiku rychleji.