XEN-TAN je luxusní samoopalovací kosmetika z USA. Hlavním cílem značky XEN-TAN je předcházení dvou nejčastějších problémů při používání samoopalovací kosmetiky: nežádoucí oranžové odstíny a nepříjemný zápach při aplikaci. XEN-TAN využívá benefity těch nejkvatilnějších ingrediencí a pokročilých technologií díky kterým pokožce poskytne kvalitní výživu a hydrataci, přirozené opálení a navíc krásně voní.

Se samoopalovací kosmetikou XEN-TAN se nemusíte obávat nežádoucích oranžových odstínů jako u běžných samoopalovacíh krémů. Nepřirozené opálení je způsobeno rychlým uvolňováním DHA do pokožky. Jakmile je tato složka uvolňena moc rychle, pokožka se zabarví do oranžova. Tajemsví a úspěch našich produktů spočívá v naprosté kontrole uvolňovaného množství DHA a současně jeho postupného uvolňování do pokožky. Díky tomu Vám naše produkty vykouzlí krásné a přirozené opálení jako od sluníčka.

VZNIK ZNAČKY 

Zakladatelkou značky XEN-TAN je američanka Dera Enochson. Dera byla nespokojená se stávající samoopalovací kosmetikou, po kterých byla pokožka nepřirozeně oranžová a nepříjemně zapáchala. Rozhodla se tedy využít své 15leté praxe jako make-up artistka a vývojářka kosmetických produktů a v roce 2002 založila revoluční značku XEN-TAN.

INGREDIENCE

Kvalitní výživa a ochrana pokožky jsou pro nás stejně důležité jako přirozené opálení. Již řadu let se snažíme najít správnou rovnováhu mezi samoopalovacími a výživovými složkami. Díky tomu naše produkty vykouzlí krásné a přirozené opálení a zároveň poskytnou Vaší pokožce kvalitní péči a hydrataci. Vaše pokožka nikdy nebyla v lepších rukou!