Krásné opálení i bez sluníčka? Ano, jde to!

 

Krásné přirozené opálení i bez sluníčka? Ano, jde to!

S Fake Bake vykouzlíte krásné opálení během pár hodin z pohodlí domova! 

dark

DEJTE SAMOOPALOVACÍ KOSMETICE ŠANCI!

Ano, většina z nás někdy skončila oranžová s nevzhlednými fleky díky nekvalitnímu samoopalovacímu přípravku. Také jste si tenkrát řekli, že už nikdy více? Nebojte se, nejste sami. Máme však dobrou zprávu! Už nejsou 90. léta a kosmetika se značně posunula dopředu. Veškeré nepříjemné zkušenosti jsou tedy naštěstí minulostí, dnes už je opálení ze samoopalovací kosmetiky nerozeznatelné od sluníčka. Stačí si pohlídat kvalitu produktu a dodržovat správný postup aplikace. Výsledkem je krásné, přirozené opálení, které vypadá stejně jako po dovolené u moře. 

OPÁLENÍ BEZ VRÁSEK A PIGMENTOVÝCH SKVRN

Je potřeba si uvědomit, že opálená pokožka nestojí za poškozené zdraví. Odborníci nás často upozorňují na rizika, které s sebou opalování na sluníčku nebo v soláriu přináší. Ať už se jedná o kožní onemocnění nebo nevzhledné pigmentové skvrny, málokdo se před slunečními paprsky dostatečně chrání. Dnes už však existuje způsob, jak získat opálení z pohodlí domova, a tím je samoopalování. Kvalitní samoopalovací přípravky dodají pokožce nejen zdravý vzhled, ale zároveň zabraňují jejímu předčasnému stárnutí. Mohou je používat dokonce i ti, co na sluníčko ze zdravotních důvodů nemohou nebo mají extrémně světlou pleť. Jejich další výhodou je, že si můžete dopřát opálení přesně podle svého přání již během pár minut. 

NA CO SI DÁVAT POZOR

Jako v jiných oblastech kosmetiky, i u samoopalování si musíme vybírat produkt podle jeho kvality. Výběr produktu bychom měli přizpůsobit zejména potřebám naší pokožky. Máte suchou pleť? Dejte přednost krému nebo mléku, které je obohaceno o hydratační složky. Máte mastnou pleť? Sáhněte po sprejích, pěnách nebo gelech bez obsahu olejíčků a mastných složek. Nevíte si rady s výběrem? Nechejte si poradit od odborníka. Naše holky mají vyzkoušeny všechny produkty, které máme v nabídce. Pokud potřebujete vybrat ten správný přípravek právě pro vás, neváhejte nás kontaktovat! 

SPRÁVNÁ PŘÍPRAVA

Aby výsledek vypadal přirozeně, musíme pokožku dostatečně připravit. Ostatně ani make-up si nenanášíme, jak nás napadne. Před každou aplikací samoopalovacího přípravku bychom si měli udělat peeling celého těla. Peeling nás zbaví již odumřelých kožních buněk, nečistot a suché kůže. Díky peelingu máme záruku, že bude výsledné opálení přirozené, rovnoměrné a dlouhotrvající. Ale pozor! Peeling by rozhodně neměl obsahovat žádné oleje. Olejíčky jsou příliš hutné a mastné, mohly by na pokožce vytvořit bariéru, díky které by se opálení nemuselo správně vyvinout. 

JAK APLIKOVAT

Samoopalovací přípravek by se měl vždy aplikovat na suchou a čistou pokožku. Před aplikací doporučujeme nanést jemnou vrstvu hydratačního krému na kolena, lokty, klouby na rukou, kotníky a suchá místa na těle. Teprve poté můžeme přejít na samotné samoopalování. 

Samoopalovací přípravek doporučujeme nanášet pomocí aplikační rukavice, abychom zabránili nechtěnému zabarvení dlaní. Pomocí rukavice snadno rozetřou samoopalovací krém i začátečníci. Pokud potřebujete aplikaci ještě více zjednodušit, sáhněte po samoopalovacím přípravku s obsahem bronzeru. Pokud krém obsahuje bronzer, je tmavě zabarvený. Snadno si tak ohlídáte, zda přípravek aplikujete všude a rovnoměrně. 

MÁTE RÁDI SVĚTLÉ OBLEČENÍ? ŽÁDNÝ PROBLÉM! 

První den aplikace bychom se měli vyhnout světlejším barvičkám, po sprše nás však už nečekají žádná omezení ve výběru našeho outfitu. A pokud se světlých barev přece jen nevzdáte, jednoduše naneste krém na noc a ráno se osprchujte. Nemusí se bát ani nevěsty! Naneste krém dva dny před vaším velkým dnem D a nemusíte se bát žádného zabarvení vašich princeznovských šatů.

 


 

MRKNĚTE NA FOTKY KRÁSNÉHO OPÁLENÍ OD NAŠICH ZÁKAZNIC!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.