Naše Adel doporučuje - TOP 5 PRODUKTŮ

Dneska bych se s vámi chtěla podělit o mé nejoblíbenější produkty. Pracuji tu celkem krátkou dobu, ale tyto produkty jsem si ihned zamilovala!

1) REVITALASH DOUBLE-ENEDED VOLUME SET - řasenka

Z jedné strany primer, z druhé řasenka. Dodává řasám délku, hustotu a neobtiskává se na víčka.
Díky této řasence můžu o řasy pečovat a zároveň je mít perfektně nalíčené. Právě proto jsem si ji zamilovala.

řasenka blog

2) REVITALASH ADVENCED -sérum na řasy

Naprostý must have! Nikdy jsem neměla dlouhé krásné řasy, ale s tímto sérem jsem tento problém jednoduše vyřešila. Aplikace zabere jen pár vteřin. A co se mi na tomto séru líbí nejvíc? Je vyvinuto očním lékařem. Mám jistotu, že obsahuje kvalitní a bezpečné látky.

sérum blog

3) REVITALASH HI-DEF BROW GEL - gel na obočí

Od gelu očekávám, že mi obočí udrží celý den na jednom místě. Tento gel je přesně takový. Občas se mi obočí nechce vykreslovat, tak ho jednoduše vyčešu zabarveným gelem v odstínu soft brown a vypadá celý den dokonale.

gely na obočí

4) MASKY POD OČI - Nails INC

Krásně vypadají, voní a hydratují! Pokud se chcete rozloučit s kruhy pod očima, tento produkt nesmí chybět ve vaší skincare rutině. V balení je 20 párů a používám je 1-2x do týdne, takže vydrží klidně čtvrt roku!

masky blog

5) MULTIFUNKČNÍ TVÁŘENKA - INC.redible

Můj každodenní makeup chci mít rychlý, jednoduchý, ale zároveň se chci celý den cítit skvěle. Toto mi umožnuje multifunkční tvářenka od INC.redible.
Někdy ji můžu aplikovat jen na tváře, někdy i na rty a dokonce i jako oční stíny. Makeup tak vypadá sjednoceně a navíc ušetřím místo v kosmetické taštičce.

tvářenky blog

A jaké produkty máte nejraději vy? Dejte nám vědět na našem instagramu! <3