Balíček pro udržení opálení

Neohodnoceno

Samoopalovací balíček vhodný pro všechny, kteří si chtějí udržet opálení z léta nebo touží po jemnějším opálení. Rádi nosíte bílé oblečení ale bojíte se jeho zabarvení? Pak je pro Vás balíček s naší bezbarvou pěnou Nudity ideální volbou. Jedna vrstva zajistí zářivou barvu opálení jako od prvních paprsků letního sluníčka, 2 vrstvy zajistí intenzivnější barvu. Aplikační rukavice ZDARMA!

Na akční balíček již nelze uplatnit žádný slevový kód!

standardní cena: 1 270 Kč –14 % 1 080 Kč
Dostupnost: Skladem
Balíček pro udržení opálení
Neohodnoceno
Set obrázky (37)
Akce
1 270 Kč –14 %

Detailní popis produktu

BALÍČEK OBSAHUJE:

Samoopalovací pěnu: Rádi nosíte bílou a bojíte se nechtěného zabarvení od samoopalovacího přípravku? Pak je pro vás naše bezbarvá pěna Nudity Clear Golden Mousse ideální volbou. Transparentní opalování bez obsahu bronzeru má mnoho výhod. Nemusíte se bát nechtěného zabarvení oblečení, už žádné ucpané póry na pleti a aplikace je bez nepořádku. Jedna vrstva zajistí zářivou barvu opálení jako od prvních paprsků letního sluníčka, 2 vrstvy zajistí intenzivnější barvu.

Aplikační rukavici, která je ideálním pomocníkem při aplikaci samoopalovacích produktů. Aplikace je díky rukavičce snadná a rychlá. Zajistíte si tak bezchybné a rovnoměrné opálení po celém těle. Navíc chrání dlaně před nechtěným zabarvením.

Samoopalovací mlhu na obličej, která během pár hodin vyvine bezchybné a rovnoměrné opálení kdykoliv si přejete. Sprej vytváří přirozený výsledek, který se postupně rozvíjí během několika hodin po aplikaci. Kromě toho, že poskytuje krásné opálení, také hydratuje a zjemňuje pokožku díky obsahu přírodních složek a vitamínů.

POUŽITÍ:

Před aplikací samoopalovacího přípravku je třeba pokožku důkladně připravit. Jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. Doporučujeme udělat si peeling celého těla, který pokožku zbaví již odumřelých částí a všech nečistot. Výsledné opálení je díky tomu rovnoměrné a vydrží déle. Samoopalovací přípravek vždy aplikujte na čistou a suchou pokožku. Produkt naneste krouživými pohyby na pokožku pomocí aplikační rukavice. Rovnoměrně rozetřete na celé tělo a nechejte pár minut zaschnout. Pro dosažení požadovaného odstínu smyjte po 6-8 hodinách. Pro dokonalé opálení po celý týden je potřeba pokožku pravidelně hydratovat. Vyhýbejte se však olejům v kosmetice, díky kterým by naopak opálení mizelo rychleji.  


instagram-logo-color-512_1

#INSTAGRAM

Pochlubte se, jak vám naše produkty sluší! Označte nás na Instagramu @roseandcaramel_czsk a získáte 10% slevu na příští nákup!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: