Balíček pro opálenou pleť

Tento vánoční balíček je spojením krásy a sebejistoty. Obsahuje tři kouzelné produkty od značky Rose&Caramel, které vám umožní získat krásné opálení z pohodlí doma a zároveň pomohou rozzářit váš vzhled. Nezáleží na tom, zda tento balíček darujete svým blízkým nebo si ho dopřejete sami. Ukažte svou krásu s naším vánočním balíčkem pro opálenou pleť! 

 Na zvýhodněný balíček lze uplatnit slevový kupón (maximální odečtená sleva bude ve výši 5%).

standardní cena: 1 770 Kč –10 % 1 593 Kč
Dostupnost: Skladem
Balíček pro opálenou pleť
Set obrázky (46)
Akce Vánoce
1 770 Kč –10 %

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje: 

R&C - Unity face & body tanning water (pleťová voda na obličej a tělo)
Samoopalovací voda na obličej i tělo si Vás získá díky lehkému a svěžímu složení. Opalovací voda Unity intenzivně hydratuje Vaši pokožku pomocí na míru vytvořené hydratační technologie pro bezchybnou pokožku. Vyrobeno s obsahem matrixylu, který zmenšuje póry, rozjasňuje a vypíná pokožku pro mladiství vzhled.

R&C - UNITY Bronzed Face Tanning Drops (samoopalovací kapky na obličej)
Odhalte krásně opálenou pleť díky samoopalovacím kapkám Unity face tanning dropsPouhým přidáním několika samoopalovacích kapek do vašeho oblíbeného krému dosáhnete přirozeného a rovnoměrného opálení během pár hodin.

R&C - Brow Soap (fixační vosk na obočí) 
Vytvořte si aktuální trend laminace obočí sami z domova za pár minut. Fixační vosk na obočí Rose & Caramel nabízí dokonalou fixaci, která udrží vaše obočí v požadovaném tvaru po celý den. Dokonalý tvar bez poškození obočí jednoduše s pomocí tohoto skvělého stylingového vosku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: