Podmínky "Ambassador program"

 nadpis blog (1)

CO JE TO AMBASSADOR PROGRAM

Máme ty nejmilejší zákazničky. Už mnohokrát jsme narazily na milé zprávy, že naše produkty vřele doporučujete dále, což nám dělá obrovskou radost. A protože bychom vám to s holkama rády oplatily, vytvořily jsme pro vás speciální "Ambassador program", díky kterému získáte odměnu za každé takové doporučení. 

SLEVOVÝ KUPÓN

Po registraci do programu ti vytvoříme tvůj unikátní slevový kupón, díky kterému získají tvoje kamarádky 10% slevu na nákup nad 500 Kč včetně DPH. Slevový kupón není nijak omezený, může jej použít neomezené množství lidí. Aby byla sleva uplatněna, je potřeba zadat slevový kupón během objednávky v nákupním košíku do políčka, které vidíte na obrázku níže. Tvoje členství v Ambassador programu má platnost 6 měsíců od tvojí registrace. Pokud za dobu svého členství získáš určitý počet objednávek, získáš od nás různé odměny. 

Při objednávce na našem e-shopu se slevový kupón vkládá do políčka níže:

NÁROK NA ODMĚNU

Na konci každého měsíce spočítáme platné objednávky s tvým slevovým kupónem. Platnou objednávkou se rozumí zaplacená a převzatá objednávka. Podle celkového počtu objednávek získáš nárok na různé druhy odměn. Objednávky není třeba získat za jeden měsíc, ale za celou dobu tvého členství. 

Nárok na odměnu ti vzniká v okamžiku, kdy třetí strana (tvoje kamarádka) učiní objednávku zboží na internetových stránkách obchodu www.devini.cz, zadá tvůj unikátní slevový kupón, a kdy bude celá cena obchodu uhrazena na účet naší firmy. 

Objednávky, které si třetí strana nepřevzala, nezaplatila nebo je stornovala, se nebudou počítat do odměny. Objednávky vrácené z důvodu odstoupení od kupní smlouvy se nebudou počítat do odměny. 

KDY ZÍSKÁŠ ODMĚNU

Na konci každého měsíce spočítáme platné objednávky s tvým slevovým kupónem. Během následující 5 pracovních dní tě budeme e-mailem informovat, kolik tvých kamarádek objednalo a jakou odměnu jsi od nás získala. 

UKONČENÍ PROGRAMU

Tvoje registrace a slevový kupón je platný 6 měsíců od jejich vytvoření. Během této doby můžeš kdykoliv registraci i slevový kupón zrušit, stačí nás informovat e-mailem. Po 6 měsících od registrace se tvůj slevový kupón automaticky zruší a již nebude možné jej nadále používat. V případě zájmu o prodloužení členství a slevového kupónu nás kontaktuj na e-mail info@devini.cz 

UPOZORNĚNÍ - MINIMÁLNÍ POČET OBJEDNÁVEK

V případě, že během prvních 30 dní od registrace nepřijmeme alespoň 5 platných objednávek se slevovým kupónem, bude profil včetně slevového kupónu automaticky zrušen.