Podmínky "Ambassador program"

 

CO JE TO AMBASSADOR PROGRAM

Máme ty nejmilejší zákazničky. Už mnohokrát jsme narazily na milé zprávy, že naše produkty vřele doporučujete dále, což nám dělá obrovskou radost. A protože bychom vám to s holkama rády oplatily, vytvořily jsme pro vás speciální "Ambassador program", díky kterému získáte odměnu za každé takové doporučení. 

SLEVOVÝ KUPÓN

Po registraci do programu ti vytvoříme tvůj unikátní slevový kupón, díky kterému získají tvoje kamarádky 10% slevu na nákup. Slevový kupón není nijak omezený, může jej použít neomezené množství lidí. Aby byla sleva uplatněna, je potřeba zadat slevový kupón během objednávky v nákupním košíku do políčka, které vidíte na obrázku níže. Slevový kupón má platnost 6 měsíců od jeho vytvoření. 

NÁROK NA ODMĚNU

Na konci každého měsíce spočítáme platné objednávky s tvým slevovým kupónem. Platnou objednávkou se rozumí zaplacená a převzatá objednávka. Podle celkového počtu objednávek získáš nárok na různé druhy odměn.

Nárok na odměnu ti vzniká v okamžiku, kdy třetí strana (tvoje kamarádka) učiní objednávku zboží na internetových stránkách obchodu www.devini.cz, zadá tvůj unikátní slevový kupón, a kdy bude celá cena obchodu uhrazena na účet naší firmy. 

Objednávky, které si třetí strana nepřevzala, nezaplatila nebo je stornovala, se nebudou počítat do odměny. Objednávky vrácené z důvodu odstoupení od kupní smlouvy se nebudou počítat do odměny. 

KDY ZÍSKÁŠ ODMĚNU

Na konci měsíce spočítáme platné objednávky s tvým slevovým kódem. Během následující 5 pracovních dní tě budeme e-mailem informovat, kolik tvých kamarádek objednalo a jakou odměnu jsi od nás získala. 

UKONČENÍ PROGRAMU

Tvoje registrace a slevový kód je platný 6 měsíců od jejich vytvoření. Během této doby můžeš kdykoliv registraci i slevový kód zrušit, stačí nás informovat e-mailem. Po 6 měsících od registrace se tvůj slevový kód automaticky zruší a již nebude možné jej nadále používat. Pokud budeš chtít v programu pokračovat, můžeš vytvořit novou registraci.