Ambassador program - podmínky

 

nadpis blog (1)

Snímek obrazovky 2023-05-09 150113_1

Ambassador program
představuje způsob poděkování našim věrným zákazníkům za to, že nás doporučují dále. Radíte svému okolí v oblasti kosmetiky a rádi doporučujete oblíbené produkty svému okolí? Pak je Ambassador program právě pro vás. 

Registrací do našeho Ambassador programu od nás získáte unikátní slevový kód, díky kterému získají vaše kamarádky 10% slevu na nákup. Pokud kamarádky s vaším slevovým kódem nakoupí, získáte od nás kredity na váš další nákup.

1 CZK = 1 kredit / 0.04 EUR = 1 kredit

AMBASSADOR PROGRAM (200 × 80 px) (3)

Jak získat kredity?

Kredity získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup, u kterého byl použit Váš slevový kód. Kredity se Vám sčítají ve vašem účtu, kde je následně můžete uplatnit na svůj nákup. Kredity se vám přičtou až po uhrazení objednávky, nikoliv ihned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (pokud se objednávka stornuje nebo vrátí) se kredity odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Kredity se přičítají podle vzorce 20 CZK = 1 bod / 1 EUR = 1 bod.

Příklad

Vaše kamarádka u nás nakoupí s vašim slevovým kódem za 2000 Kč. Za tento nákup od nás získáte 100 kreditů (v hodnotě 100 Kč), které přičteme na váš účet. Tyto kredity můžete následně použít na svůj nákup. 

Lze získat kredity i jinak?

Ano, lze. Za vaši registraci vás odměníme 50 kredity. Za přihlášení k odběru novinek máte od nás 50 kreditů.

Jak lze kredity uplatnit?

Vaše nasbírané kredity vám přináší slevy. Stav vašich kreditů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte stav kreditů s možností jejich použití. Platnost kreditu je 6 měsíců od jeho získání na účet, tzn. 180 dní. Snímek obrazovky 2023-05-09 151723

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím kreditů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných kreditů.

Jak zjistit stav kreditů

Přehled počtu získaných kreditů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte stav vašich kreditů na základě uskutečněných nákupů s vaším slevovým kódem. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich kreditů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich kreditů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho ambassador účtu.

Co když si zakoupím produkt za kredity a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane s kredity?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané kredity. Váš stav kreditu bude přepočítán zpět na původní stav před tímto nákupem.

Platnost kreditu

Platnost Vašich krrditů je omezena na 180 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!Snímek obrazovky 2023-05-09 151723

Další informace

Kredity nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!